Ook de websites van VERASEC maken gebruik van cookies. Meer infomatie >


Polen

Vakantieland.nl

Gemeenten in Polen op PolenVakantieland.nl Polen Vakantieland: Bezienswaardigheden tijdens uw vakantie in Polen.
Startpagina Inhoud Over ons Disclaimer Adverteren Voeg toe aan favorieten Link naar ons

Information on advertising Polen holiday homes on PolenVakantieland.nl

Information angebot Polen ferien wohnung auf PolenVakantieland.nl

 

Plaats informatie
Thema-artikelen
Hotels
Reisverzekering
Auto verhuur
Links Polen
Campings

Plaatsen > Gemeenten in Polen.

De gemeenten zijn de vierde bestuurlijke laag in Polen. Het land is verdeeld in Provincies, die verdeel zijn in (stads) districten, die verdeeld zijn in gemeenten.

Hieronder de alfabetische lijst van de poolse gemeenten:

A
Abramów (Landgemeente, LB)
Adamów (gemeente in powiat Łukowski) (Landgemeente, LB)
Adamów (gemeente in powiat Zamojski) (Landgemeente, LB)
Adamówka (Landgemeente, PK)
Aleksandrów (gemeente in powiat Biłgorajski) (Landgemeente, LB)
Aleksandrów (gemeente in powiat Piotrkowski) (Landgemeente, ŁD)
Aleksandrów Kujawski (Stad met districtsrechten, KP)
Aleksandrów Kujawski (Landgemeente, KP)
Aleksandrów Łódzki (Stad- en landgemeente, ŁD)
Alwernia (Stad- en landgemeente, MP)
Andrespol (Landgemeente, ŁD)
Andrychów (Stad- en landgemeente, MP)
Andrzejewo (Landgemeente, MZ)
Annopol (Stad- en landgemeente, LB)
Augustów (Stad met districtsrechten, PL)
Augustów (Landgemeente, PL)

B
Babiak (Landgemeente, WP)
Babice (Landgemeente, MP)
Babimost (Stad- en landgemeente, LS)
Baborów (Stad- en landgemeente, OP)
Baboszewo (Landgemeente, MZ)
Baćkowice (Landgemeente, ŚK)
Bakałarzewo (Landgemeente, PL)
Baligród (Landgemeente, PK)
Bałtów (Landgemeente, ŚK)
Banie (Landgemeente, ZP)
Banie Mazurskie (Landgemeente, WM)
Baranowo (Landgemeente, MZ)
Baranów (gemeente in powiat Grodziski) (Landgemeente, MZ)
Baranów (gemeente in powiat Kępiński) (Landgemeente, WP)
Baranów (gemeente in powiat Puławski) (Landgemeente, LB)
Baranów Sandomierski (Stad- en landgemeente, PK)
Barciany (Landgemeente, WM)
Barcin (Stad- en landgemeente, KP)
Barczewo (Stad- en landgemeente, WM)
Bardo (Polen) (Stad- en landgemeente, DŚ)
Bargłów Kościelny (Landgemeente, PL)
Barlinek (Stad- en landgemeente, ZP)
Bartniczka (Landgemeente, KP)
Bartoszyce (Stad met districtsrechten, WM)
Bartoszyce (Landgemeente, WM)
Baruchowo (Landgemeente, KP)
Barwice (Stad- en landgemeente, ZP)
Batorz (Landgemeente, LB)
Bądkowo (Landgemeente, KP)
Bedlno (Landgemeente, ŁD)
Bejsce (Landgemeente, ŚK)
Belsk Duży (Landgemeente, MZ)
Bełchatów (Stad met districtsrechten, ŁD)
Bełchatów (Landgemeente, ŁD)
Bełżec (Landgemeente, LB)
Bełżyce (Stad- en landgemeente, LB)
Besko (Landgemeente, PK)
Bestwina (Landgemeente, ŚL)
Będków (Landgemeente, ŁD)
Będzin (Stad met districtsrechten, ŚL)
Będzino (Landgemeente, ZP)
Biała (gemeente in powiat Prudnicki) (Stad- en landgemeente, OP)
Biała (gemeente in powiat Wieluński) (Landgemeente, ŁD)
Biała Piska (Stad- en landgemeente, WM)
Biała Podlaska (Stad met districtsrechten, LB)
Biała Podlaska (Landgemeente, LB)
Biała Rawska (Stad- en landgemeente, ŁD)
Białaczów (Landgemeente, ŁD)
Białe Błota (Landgemeente, KP)
Białobrzegi (gemeente in powiat Białobrzeski) (Stad- en landgemeente, MZ)
Białobrzegi (gemeente in powiat Łańcucki) (Landgemeente, PK)
Białogard (Stad met districtsrechten, ZP)
Białogard (Landgemeente, ZP)
Białopole (Landgemeente, LB)
Białośliwie (Landgemeente, WP)
Białowieża (Landgemeente, PL)
Biały Bór (Stad- en landgemeente, ZP)
Biały Dunajec (Landgemeente, MP)
Białystok (Stad met districtsrechten, PL)
Biecz (Stad- en landgemeente, MP)
Bielany (Landgemeente, MZ)
Bielawa (Stad met districtsrechten, DŚ)
Bielawy (Landgemeente, ŁD)
Bielice (Landgemeente, ZP)
Bieliny (Landgemeente, ŚK)
Bielsk (Landgemeente, MZ)
Bielsk Podlaski (Stad met districtsrechten, PL)
Bielsk Podlaski (Landgemeente, PL)
Bielsko-Biała (Stad met districtsrechten, ŚL)
Bierawa (Landgemeente, OP)
Bieruń (Stad met districtsrechten, ŚL)
Bierutów (Stad- en landgemeente, DŚ)
Bierzwnik (Landgemeente, ZP)
Biesiekierz (Landgemeente, ZP)
Bieżuń (Stad- en landgemeente, MZ)
Biłgoraj (Stad met districtsrechten, LB)
Biłgoraj (Landgemeente, LB)
Bircza (Landgemeente, PK)
Biskupice (Landgemeente, MP)
Biskupiec (gemeente in powiat Nowomiejski) (Landgemeente, WM)
Biskupiec (gemeente in powiat Olsztyński) (Stad- en landgemeente, WM)
Biszcza (Landgemeente, LB)
Bisztynek (Stad- en landgemeente, WM)
Blachownia (Stad- en landgemeente, ŚL)
Bledzew (Landgemeente, LS)
Blizanów (Landgemeente, WP)
Bliżyn (Landgemeente, ŚK)
Błaszki (Stad- en landgemeente, ŁD)
Błażowa (Stad- en landgemeente, PK)
Błędów (Landgemeente, MZ)
Błonie (Stad- en landgemeente, MZ)
Bobolice (Stad- en landgemeente, ZP)
Bobowa (Landgemeente, MP)
Bobowo (Landgemeente, PM)
Bobrowice (Landgemeente, LS)
Bobrowniki (gemeente in powiat Będziński) (Landgemeente, ŚL)
Bobrowniki (gemeente in powiat Lipnowski) (Landgemeente, KP)
Bobrowo (Landgemeente, KP)
Bochnia (Stad met districtsrechten, MP)
Bochnia (Landgemeente, MP)
Boćki (Landgemeente, PL)
Bodzanów (Landgemeente, MZ)
Bodzechów (Landgemeente, ŚK)
Bodzentyn (Stad- en landgemeente, ŚK)
Bogatynia (Stad- en landgemeente, DŚ)
Bogdaniec (Landgemeente, LS)
Bogoria (Landgemeente, ŚK)
Boguchwała (Landgemeente, PK)
Boguszów-Gorce (Stad met districtsrechten, DŚ)
Boguty-Pianki (Landgemeente, MZ)
Bojadła (Landgemeente, LS)
Bojanowo (Stad- en landgemeente, WP)
Bojanów (Landgemeente, PK)
Bojszowy (Landgemeente, ŚL)
Bolesław (gemeente in powiat Dąbrowski) (Landgemeente, MP)
Bolesław (gemeente in powiat Olkuski) (Landgemeente, MP)
Bolesławiec (Stad met districtsrechten, DŚ)
Bolesławiec (gemeente in powiat Bolesławiecki) (Landgemeente, DŚ)
Bolesławiec (gemeente in powiat Wieruszowski) (Landgemeente, ŁD)
Boleszkowice (Landgemeente, ZP)
Bolimów (Landgemeente, ŁD)
Bolków (Stad- en landgemeente, DŚ)
Boniewo (Landgemeente, KP)
Borek Wielkopolski (Stad- en landgemeente, WP)
Borki (Landgemeente, LB)
Borkowice (Landgemeente, MZ)
Borne Sulinowo (Stad- en landgemeente, ZP)
Boronów (Landgemeente, ŚL)
Borowa (Landgemeente, PK)
Borowie (Landgemeente, MZ)
Borów (Landgemeente, DŚ)
Borzechów (Landgemeente, LB)Borzęcin (Landgemeente, MP)
Borzytuchom (Landgemeente, PM)
Bralin (Landgemeente, WP)
Branice (Landgemeente, OP)
Braniewo (Stad met districtsrechten, WM)
Braniewo (Landgemeente, WM)
Brańsk (Stad met districtsrechten, PL)
Brańsk (Landgemeente, PL)
Brańszczyk (Landgemeente, MZ)
Brąszewice (Landgemeente, ŁD)
Brenna (Landgemeente, ŚL)
Brochów (Landgemeente, MZ)
Brodnica (Stad met districtsrechten, KP)
Brodnica (gemeente in powiat Brodnicki) (Landgemeente, KP)
Brodnica (gemeente in powiat Śremski) (Landgemeente, WP)
Brody (gemeente in powiat Starachowicki) (Landgemeente, ŚK)
Brody (gemeente in powiat Żarski) (Landgemeente, LS)
Brojce (Landgemeente, ZP)
Brok (Stad- en landgemeente, MZ)
Brójce (Landgemeente, ŁD)
Brudzeń Duży (Landgemeente, MZ)
Brudzew (Landgemeente, WP)
Brusy (Stad- en landgemeente, PM)
Brwinów (Stad- en landgemeente, MZ)
Brzeg (Stad met districtsrechten, OP)
Brzeg Dolny (Stad- en landgemeente, DŚ)
Brzesko (Stad- en landgemeente, MP)
Brzeszcze (Stad- en landgemeente, MP)
Brześć Kujawski (Stad- en landgemeente, KP)
Brzeziny (Stad met districtsrechten, ŁD)
Brzeziny (gemeente in powiat Brzeziński) (Landgemeente, ŁD)
Brzeziny (gemeente in powiat Kaliski) (Landgemeente, WP)
Brzeźnica (gemeente in powiat Wadowicki) (Landgemeente, MP)
Brzeźnica (gemeente in powiat Żagański) (Landgemeente, LS)
Brzeźnio (Landgemeente, ŁD)
Brzeżno (Landgemeente, ZP)
Brzostek (Landgemeente, PK)
Brzozie (Landgemeente, KP)
Brzozów (Stad- en landgemeente, PK)
Brzuze (Landgemeente, KP)
Brzyska (Landgemeente, PK)
Buczek (Landgemeente, ŁD)
Buczkowice (Landgemeente, ŚL)
Budry (Landgemeente, WM)
Budziszewice (Landgemeente, ŁD)
Budzów (Landgemeente, MP)
Budzyń (Landgemeente, WP)
Buk (Stad- en landgemeente, WP)
Bukowiec (Landgemeente, KP)
Bukowina Tatrzańska (Landgemeente, MP)
Bukowno (Stad met districtsrechten, MP)
Bukowsko (Landgemeente, PK)
Bulkowo (Landgemeente, MZ)
Burzenin (Landgemeente, ŁD)
Busko Zdrój (Stad- en landgemeente, ŚK)
Bychawa (Stad- en landgemeente, LB)
Byczyna (Stad- en landgemeente, OP)
Bydgoszcz (Stad met districtsrechten, KP)
Bystra-Sidzina (Landgemeente, MP)
Bystrzyca Kłodzka (Stad- en landgemeente, DŚ)
Bytnica (Landgemeente, LS)
Bytom (Stad met districtsrechten, ŚL)
Bytom Odrzański (Stad- en landgemeente, LS)
Bytoń (Landgemeente, KP)
Bytów (Stad- en landgemeente, PM)

C
Cedry Wielkie (Landgemeente, PM)
Cedynia (Stad- en landgemeente, ZP)
Cegłów (Landgemeente, MZ)
Cekcyn (Landgemeente, KP)
Ceków-Kolonia (Landgemeente, WP)
Celestynów (Landgemeente, MZ)
Ceranów (Landgemeente, MZ)
Cewice (Landgemeente, PM)
Charsznica (Landgemeente, MP)
Chąśno (Landgemeente, ŁD)
Chełm (Stad met districtsrechten, LB)
Chełm (Landgemeente, LB)
Chełm Śląski (Landgemeente, ŚL)
Chełmek (Stad- en landgemeente, MP)
Chełmiec (Landgemeente, MP)
Chełmno (Stad met districtsrechten, KP)
Chełmno (Landgemeente, KP)
Chełmża (Stad met districtsrechten, KP)
Chełmża (Landgemeente, KP)
Chęciny (Stad- en landgemeente, ŚK)
Chlewiska (Landgemeente, MZ)
Chłopice (Landgemeente, PK)
Chmielnik (gemeente in powiat Kielecki) (Stad- en landgemeente, ŚK)
Chmielnik (gemeente in powiat Rzeszowski) (Landgemeente, PK)
Chmielno (Landgemeente, PM)
Choceń (Landgemeente, KP)
Chocianów (Stad- en landgemeente, DŚ)
Chociwel (Stad- en landgemeente, ZP)
Chocz (Landgemeente, WP)
Choczewo (Landgemeente, PM)
Chodecz (Stad- en landgemeente, KP)
Chodel (Landgemeente, LB)
Chodów (Landgemeente, WP)
Chodzież (Stad met districtsrechten, WP)
Chodzież (Landgemeente, WP)
Chojna (Stad- en landgemeente, ZP)
Chojnice (Stad met districtsrechten, PM)
Chojnice (Landgemeente, PM)
Chojnów (Stad met districtsrechten, DŚ)
Chojnów (Landgemeente, DŚ)
Chorkówka (Landgemeente, PK)
Choroszcz (Stad- en landgemeente, PL)
Chorzele (Stad- en landgemeente, MZ)
Chorzów (Stad met districtsrechten, ŚL)
Choszczno (Stad- en landgemeente, ZP)
Chotcza (Landgemeente, MZ)
Chrostkowo (Landgemeente, KP)
Chrzanów (gemeente in powiat Chrzanowski) (Stad- en landgemeente, MP)
Chrzanów (gemeente in powiat Janowski) (Landgemeente, LB)
Chrząstowice (Landgemeente, OP)
Chrzypsko Wielkie (Landgemeente, WP)
Chybie (Landgemeente, ŚL)
Chynów (Landgemeente, MZ)
Ciasna (Landgemeente, ŚL)
Ciechanowiec (Stad- en landgemeente, PL)
Ciechanów (Stad met districtsrechten, MZ)
Ciechanów (Landgemeente, MZ)
Ciechocin (Landgemeente, KP)
Ciechocinek (Stad met districtsrechten, KP)
Cielądz (Landgemeente, ŁD)
Ciepielów (Landgemeente, MZ)
Ciepłowody (Landgemeente, DŚ)
Cieszanów (Stad- en landgemeente, PK)
Cieszków (Landgemeente, DŚ)
Cieszyn (Stad met districtsrechten, ŚL)
Ciężkowice (Stad- en landgemeente, MP)
Cisek (Landgemeente, OP)
Cisna (Landgemeente, PK)
Cmolas (Landgemeente, PK)
Cybinka (Stad- en landgemeente, LS)
Cyców (Landgemeente, LB)
Czajków (Landgemeente, WP)
Czaplinek (Stad- en landgemeente, ZP)
Czarna (gemeente in powiat Bieszczadzki) (Landgemeente, PK)
Czarna (gemeente in powiat Dębicki) (Landgemeente, PK)
Czarna (gemeente in powiat Łańcucki) (Landgemeente, PK)
Czarna Białostocka (Stad- en landgemeente, PL)
Czarna Dąbrówka (Landgemeente, PM)
Czarna Woda (Stad met districtsrechten, PM)
Czarne (Landgemeente, PM)
Czarnia (Landgemeente, MZ)
Czarnków (Stad met districtsrechten, WP)
Czarnków (Landgemeente, WP)Czarnocin (gemeente in powiat Kazimierski) (Landgemeente, ŚK)
Czarnocin (gemeente in powiat Piotrkowski) (Landgemeente, ŁD)
Czarnożyły (Landgemeente, ŁD)
Czarny Bór (Landgemeente, DŚ)
Czarny Dunajec (Landgemeente, MP)
Czastary (Landgemeente, ŁD)
Czchów (Stad- en landgemeente, MP)
Czechowice-Dziedzice (Stad- en landgemeente, ŚL)
Czeladź (Stad met districtsrechten, ŚL)
Czemierniki (Landgemeente, LB)
Czempiń (Stad- en landgemeente, WP)
Czeremcha (Landgemeente, PL)
Czermin (gemeente in powiat Mielecki) (Landgemeente, PK)
Czermin (gemeente in powiat Pleszewski) (Landgemeente, WP)
Czernica (Landgemeente, DŚ)
Czernice Borowe (Landgemeente, MZ)
Czernichów (gemeente in powiat Krakowski) (Landgemeente, MP)
Czernichów (gemeente in powiat Żywiecki) (Landgemeente, ŚL)
Czerniejewo (Stad- en landgemeente, WP)
Czerniewice (Landgemeente, ŁD)
Czernikowo (Landgemeente, KP)
Czersk (Stad- en landgemeente, PM)
Czerwieńsk (Stad- en landgemeente, LS)
Czerwin (Stad met districtsrechtenZ)
Czerwińsk nad Wisłą (Landgemeente, MZ)
Czerwionka-Leszczyny (Stad- en landgemeente, ŚL)
Czerwonak (Landgemeente, WP)
Czerwonka (Landgemeente, MZ)
Częstochowa (Stad met districtsrechten, ŚL)
Człopa (Stad- en landgemeente, ZP)
Człuchów (Stad met districtsrechten, PM)
Człuchów (Landgemeente, PM)
Czorsztyn (Landgemeente, MP)
Czosnów (Landgemeente, MZ)
Czudec (Landgemeente, PK)
Czyże (Landgemeente, PL)
Czyżew-Osada (Landgemeente, PL) Ć
Ćmielów (Stad- en landgemeente, ŚK)

D
Daleszyce (Stad- en landgemeente, ŚK)
Dalików (Landgemeente, ŁD)
Damasławek (Landgemeente, WP)
Damnica (Landgemeente, PM)
Darłowo (Stad met districtsrechten, ZP)
Darłowo (Landgemeente, ZP)
Daszyna (Landgemeente, ŁD)
Dąbie (gemeente in powiat Kolski) (Stad- en landgemeente, WP)
Dąbie (gemeente in powiat Krośnieński) (Landgemeente, LS)
Dąbrowa (gemeente in powiat Mogileński) (Landgemeente, KP)
Dąbrowa (gemeente in powiat Opolski) (Landgemeente, OP)
Dąbrowa Białostocka (Stad- en landgemeente, PL)
Dąbrowa Biskupia (Landgemeente, KP)
Dąbrowa Chełmińska (Landgemeente, KP)
Dąbrowa Górnicza (Stad met districtsrechten, ŚL)
Dąbrowa Tarnowska (Stad- en landgemeente, MP)
Dąbrowa Zielona (Landgemeente, ŚL)
Dąbrowice (Landgemeente, ŁD)
Dąbrówka (Landgemeente, MZ)
Dąbrówno (Landgemeente, WM)
Debrzno (Stad- en landgemeente, PM)
Deszczno (Landgemeente, LS)
Dębe Wielkie (Landgemeente, MZ)
Dębica (Stad met districtsrechten, PK)
Dębica (Landgemeente, PK)
Dęblin (Stad met districtsrechten, LB)
Dębnica Kaszubska (Landgemeente, PM)
Dębno (gemeente in powiat Brzeski) (Landgemeente, MP)
Dębno (gemeente in powiat Myśliborski) (Stad- en landgemeente, ZP)
Dębowa Kłoda (Landgemeente, LB)
Dębowa Łąka (Landgemeente, KP)
Dębowiec (gemeente in powiat Cieszyński) (Landgemeente, ŚL)
Dębowiec (gemeente in powiat Jasielski) (Landgemeente, PK)Długołęka (Landgemeente, DŚ)
Długosiodło (Landgemeente, MZ)
Dłutów (Landgemeente, ŁD)
Dmosin (Landgemeente, ŁD)
Dobczyce (Stad- en landgemeente, MP)
Dobiegniew (Stad- en landgemeente, LS)
Dobra (gemeente in powiat Limanowski) (Landgemeente, MP)
Dobra (gemeente in powiat Łobeski) (Stad- en landgemeente, ZP)
Dobra (gemeente in powiat Policki) (Landgemeente, ZP)
Dobra (gemeente in powiat Turecki) (Stad- en landgemeente, WP)
Dobrcz (Landgemeente, KP)
Dobre (gemeente in powiat Miński) (Landgemeente, MZ)
Dobre (gemeente in powiat Radziejowski) (Landgemeente, KP)
Dobre Miasto (Stad- en landgemeente, WM)
Dobrodzień (Stad- en landgemeente, OP)
Dobromierz (Landgemeente, DŚ)
Dobroń (Landgemeente, ŁD)
Dobroszyce (Landgemeente, DŚ)
Dobryszyce (Landgemeente, ŁD)
Dobrzany (Stad- en landgemeente, ZP)
Dobrzeń Wielki (Landgemeente, OP)
Dobrzyca (Landgemeente, WP)
Dobrzyniewo Duże (Landgemeente, PL)
Dobrzyń nad Wisłą (Stad- en landgemeente, KP)
Dolice (Landgemeente, ZP)
Dolsk (Stad- en landgemeente, WP)
Dołhobyczów (Landgemeente, LB)
Domanice (Landgemeente, MZ)
Domaniewice (Landgemeente, ŁD)
Domaniów (Landgemeente, DŚ)
Domaradz (Landgemeente, PK)
Domaszowice (Landgemeente, OP)
Dominowo (Landgemeente, WP)
Dopiewo (Landgemeente, WP)
Dorohusk (Landgemeente, LB)
Doruchów (Landgemeente, WP)
Dragacz (Landgemeente, KP)
Drawno (Stad- en landgemeente, ZP)
Drawsko (Landgemeente, WP)
Drawsko Pomorskie (Stad- en landgemeente, ZP)
Drelów (Landgemeente, LB)
Drezdenko (Stad- en landgemeente, LS)
Drobin (Stad- en landgemeente, MZ)
Drohiczyn (Stad- en landgemeente, PL)
Drużbice (Landgemeente, ŁD)
Drwinia (Landgemeente, MP)
Drzewica (Stad- en landgemeente, ŁD)
Drzycim (Landgemeente, KP)
Dubeninki (Landgemeente, WM)
Dubicze Cerkiewne (Landgemeente, PL)
Dubiecko (Landgemeente, PK)
Dubienka (Landgemeente, LB)
Dukla (Stad- en landgemeente, PK)
Duszniki (Landgemeente, WP)
Duszniki Zdrój (Stad met districtsrechten, DŚ)
Dwikozy (Landgemeente, DŚ)
Dydnia (Landgemeente, PK)
Dygowo (Landgemeente, ZP)
Dynów (Stad- en landgemeente, PK)
Dynów (Landgemeente, PK)
Dywity (Landgemeente, WM)
Dziadkowice (Landgemeente, PL)
Dziadowa Kłoda (Landgemeente, DŚ)
Działdowo (Stad met districtsrechten, WM)
Działdowo (Landgemeente, WM)
Działoszyce (Stad- en landgemeente, ŚK)
Działoszyn (Stad- en landgemeente, ŁD)
Dziemiany (Landgemeente, PM)
Dzierzążnia (Landgemeente, MZ)
Dzierzgoń (Stad- en landgemeente, PM)
Dzierzgowo (Landgemeente, MZ)
Dzierzkowice (Landgemeente, LB)
Dzierżoniów (Stad met districtsrechten, DŚ)
Dzierżoniów (Landgemeente, DŚ)
Dzikowiec (Landgemeente, PK)
Dziwnów (Stad- en landgemeente, ZP)
Dzwola (Landgemeente, LB)
Dźwierzuty (Landgemeente, WM)

E
Elbląg (Stad met districtsrechten, WM)
elbląg (stad) (Landgemeente, WM)
Ełk (Stad met districtsrechten, WM)Ełk (Landgemeente, WM)

F
Fabianki (Landgemeente, KP)
Fajsławice (Landgemeente, LB)
Fałków (Landgemeente, ŚK)Filipów (Landgemeente, PL)
Firlej (Landgemeente, LB)
Frampol (Stad- en landgemeente, LB)Fredropol (Landgemeente, PK)
Frombork (Stad- en landgemeente, WM)
Frysztak (Landgemeente, PK)

G
Gać (Landgemeente, PK)
Galewice (Landgemeente, ŁD)
Garbatka-Letnisko (Landgemeente, MZ)
Garbów (Landgemeente, LB)
Gardeja (Landgemeente, PM)
Garwolin (Stad met districtsrechten, MZ)
Garwolin (Landgemeente, MZ)
Gaszowice (Landgemeente, ŚL)
Gawłuszowice (Landgemeente, PK)
Gaworzyce (Landgemeente, DŚ)
Gąbin (Stad- en landgemeente, MZ)
Gąsawa (Landgemeente, KP)
Gdańsk (Stad met districtsrechten, PM)
Gdów (Landgemeente, MP)
Gdynia (Stad met districtsrechten, PM)
Giby (Landgemeente, PL)
Gidle (Landgemeente, ŁD)
Gielniów (Landgemeente, MZ)
Gierałtowice (Landgemeente, ŚL)
Gietrzwałd (Landgemeente, WM)
Gilowice (Landgemeente, ŚL)
Gizałki (Landgemeente, WP)
Giżycko (Stad met districtsrechten, WM)
Giżycko (Landgemeente, WM)
Glinojeck (Stad- en landgemeente, MZ)
Gliwice (Stad met districtsrechten, ŚL)
Głogów (Stad met districtsrechten, DŚ)
Głogów (Landgemeente, DŚ)
Głogów Małopolski (Stad- en landgemeente, PK)
Głogówek (Stad- en landgemeente, OP)
Głowaczów (Landgemeente, MZ)
Głowno (Stad met districtsrechten, ŁD)
Głowno (Landgemeente, ŁD)
Główczyce (Landgemeente, PM)
Głubczyce (Stad- en landgemeente, OP)
Głuchołazy (Stad- en landgemeente, OP)
Głuchów (Landgemeente, ŁD)
Głusk (Landgemeente, LB)
Głuszyca (Stad- en landgemeente, DŚ)
Gniew (Stad- en landgemeente, PM)
Gniewino (Landgemeente, PM)
Gniewkowo (Stad- en landgemeente, KP)
Gniewoszów (Landgemeente, MZ)
Gniezno (Stad met districtsrechten, WP)
Gniezno (Landgemeente, WP)
Gnojnik (Landgemeente, MP)
Gnojno (Landgemeente, ŚK)
Goczałkowice Zdrój (Landgemeente, ŚL)
Godkowo (Landgemeente, WM)
Godów (Landgemeente, ŚL)
Godzianów (Landgemeente, ŁD)
Godziesze Wielkie (Landgemeente, WP)
Godziszów (Landgemeente, LB)
Gogolin (Stad- en landgemeente, OP)
Golczewo (Stad- en landgemeente, ZP)
Goleniów (Stad- en landgemeente, ZP)
Goleszów (Landgemeente, ŚL)
Golina (Stad- en landgemeente, WP)
Golub-Dobrzyń (Stad met districtsrechten, KP)
Golub-Dobrzyń (Landgemeente, KP)
Gołańcz (Stad- en landgemeente, WP)
Gołcza (Landgemeente, MP)
Gołdap (Stad- en landgemeente, WM)
Gołuchów (Landgemeente, WP)
Gołymin-Ośrodek (Landgemeente, MZ)
Gomunice (Landgemeente, ŁD)
Goniądz (Stad- en landgemeente, PL)
Goraj (Landgemeente, LB)
Gorlice (Stad met districtsrechten, MP)
Gorlice (Landgemeente, MP)
Gorzkowice (Landgemeente, ŁD)
Gorzków (Landgemeente, LB)
Gorzów Śląski (Stad- en landgemeente, OP)
Gorzów Wielkopolski (Stad met districtsrechten, LS)
Gorzyce (gemeente in powiat Tarnobrzeski) (Landgemeente, PK)
Gorzyce (gemeente in powiat Wodzisławski) (Landgemeente, ŚL)
Gostycyn (Landgemeente, KP)
Gostynin (Stad met districtsrechten, MZ)
Gostynin (Landgemeente, MZ)
Gostyń (Stad- en landgemeente, WP)
Goszczanów (Landgemeente, ŁD)
Goszczyn (Landgemeente, MZ)
Gościeradów (Landgemeente, LB)
Gościno (Landgemeente, ZP)
Gowarczów (Landgemeente, ŚK)
Goworowo (Landgemeente, MZ)
Gozdnica (Stad met districtsrechten, LS)
Gozdowo (Landgemeente, MZ)
Góra (Stad- en landgemeente, DŚ)
Góra Kalwaria (Stad- en landgemeente, MZ)
Góra Świętej Małgorzaty (Landgemeente, ŁD)
Górno (Landgemeente, ŚK)
Górowo Iławeckie (Stad met districtsrechten, WM)
Górowo Iławeckie (Landgemeente, WM)
Górzno (gemeente in powiat Brodnicki) (Stad- en landgemeente, KP)
Górzno (gemeente in powiat Garwoliński) (Landgemeente, MZ)
Górzyca (Landgemeente, LS)
Gózd (Landgemeente, MZ)
Grabica (Landgemeente, ŁD)
Grabowiec (Landgemeente, LB)
Grabowo (Landgemeente, PL)
Grabów (Landgemeente, ŁD)
Grabów nad Pilicą (Landgemeente, MZ)
Grabów nad Prosną (Stad- en landgemeente, WP)
Grajewo (Stad met districtsrechten, PL)
Grajewo (Landgemeente, PL)
Granowo (Landgemeente, WP)
Grębków (Landgemeente, MZ)
Grębocice (Landgemeente, DŚ)
Gręboszów (Landgemeente, MP)
Grębów (Landgemeente, PK)
Grodków (Stad- en landgemeente, OP)
Grodziczno (Landgemeente, WM)
Grodziec (Landgemeente, WP)
Grodzisk (Landgemeente, PL)
Grodzisk Mazowiecki (Stad- en landgemeente, MZ)
Grodzisk Wielkopolski (Stad- en landgemeente, WP)
Grodzisko Dolne (Landgemeente, PK)
Gromadka (Landgemeente, DŚ)
Gromnik (Landgemeente, MP)
Gronowo Elbląskie (Landgemeente, WM)
Gródek (Landgemeente, PL)
Gródek nad Dunajcem (Landgemeente, MP)
Grójec (Stad- en landgemeente, MZ)
Grudusk (Landgemeente, MZ)
Grudziądz (Stad met districtsrechten, KP)
Grudziądz (Landgemeente, KP)
Grunwald (Landgemeente, WM)
Gruta (Landgemeente, KP)
Grybów (Stad met districtsrechten, MP)
Grybów (Landgemeente, MP)
Gryfice (Stad- en landgemeente, ZP)
Gryfino (Stad- en landgemeente, ZP)
Gryfów Śląski (Stad- en landgemeente, DŚ)
Grzegorzew (Landgemeente, WP)
Grzmiąca (Landgemeente, ZP)
Gubin (Stad met districtsrechten, LS)
Gubin (Landgemeente, LS)
Gzy (Landgemeente, MZ)

H
Haczów (Landgemeente, PK)
Hajnówka (Stad met districtsrechten, PL)
Hajnówka (Landgemeente, PL)
Halinów (Stad- en landgemeente, MZ)
Hanna (Landgemeente, LB)Hańsk (Landgemeente, LB)
Harasiuki (Landgemeente, PK)
Hażlach (Landgemeente, ŚL)
Hel (Stad met districtsrechten, PM)
Herby (Landgemeente, ŚL)
Horodło (Landgemeente, LB)Horyniec Zdrój (Landgemeente, PK)
Hrubieszów (Stad met districtsrechten, LB)
Hrubieszów (Landgemeente, LB)
Huszlew (Landgemeente, MZ)
Hyżne (Landgemeente, PK)

I
Igołomia-Wawrzeńczyce (Landgemeente, MP)
Iława (Stad met districtsrechten, WM)
Iława (Landgemeente, WM)
Iłowa (Stad- en landgemeente, LS)
Iłowo-Osada (Landgemeente, WM)
Iłów (Landgemeente, MZ)
Iłża (Stad- en landgemeente, MZ)Imielin (Stad met districtsrechten, ŚL)
Imielno (Landgemeente, ŚK)
Inowłódz (Landgemeente, ŁD)
Inowrocław (Stad met districtsrechten, KP)
Inowrocław (Landgemeente, KP)
Ińsko (Stad- en landgemeente, ZP)
Irządze (Landgemeente, ŚL)
Istebna (Landgemeente, ŚL)
Iwaniska (Landgemeente, ŚK)Iwanowice (Landgemeente, MP)
Iwierzyce (Landgemeente, PK)
Iwkowa (Landgemeente, MP)
Iwonicz Zdrój (Stad- en landgemeente, PK)
Izabelin (Landgemeente, MZ)
Izbica (Landgemeente, LB)
Izbica Kujawska (Stad- en landgemeente, KP)
Izbicko (Landgemeente, OP)

J
Jabłonka (Stad met districtsrechtenP)
Jabłonna (gemeente in powiat Legionowski) (Landgemeente, MZ)
Jabłonna (gemeente in powiat Lubelski) (Landgemeente, LB)
Jabłonna Lacka (Landgemeente, MZ)
Jabłonowo Pomorskie (Stad- en landgemeente, KP)
Jabłoń (Landgemeente, LB)
Jadów (Landgemeente, MZ)
Jaktorów (Landgemeente, MZ)
Jakubów (Landgemeente, MZ)
Janikowo (Stad- en landgemeente, KP)
Janowice Wielkie (Landgemeente, DŚ)
Janowiec (Landgemeente, LB)
Janowiec Kościelny (Landgemeente, WM)
Janowiec Wielkopolski (Stad- en landgemeente, KP)
Janowo (Landgemeente, WM)
Janów (gemeente in powiat Częstochowski) (Landgemeente, ŚL)
Janów (gemeente in powiat Sokólski) (Landgemeente, PL)
Janów Lubelski (Stad- en landgemeente, LB)
Janów Podlaski (Landgemeente, LB)
Jaraczewo (Landgemeente, WP)
Jarczów (Landgemeente, LB)
Jarocin (gemeente in powiat Jarociński) (Stad- en landgemeente, WP)
Jarocin (gemeente in powiat Niżański) (Landgemeente, PK)
Jarosław (Stad met districtsrechten, PK)
Jarosław (Landgemeente, PK)
Jasienica (Landgemeente, ŚL)
Jasienica Rosielna (Landgemeente, PK)
Jasieniec (Landgemeente, MZ)
Jasień (Stad- en landgemeente, LS)
Jasionówka (Landgemeente, PL)
Jasło (Stad met districtsrechten, PK)
Jasło (Landgemeente, PK)
Jastarnia (Stad met districtsrechten, PM)
Jastków (Landgemeente, LB)
Jastrowie (Stad- en landgemeente, WP)
Jastrząb (Landgemeente, MZ)
Jastrzębia (Landgemeente, MZ)
Jastrzębie Zdrój (Stad met districtsrechten, ŚL)
Jaświły (Landgemeente, PL)
Jawor (Stad met districtsrechten, DŚ)
Jawornik Polski (Landgemeente, PK)
Jaworze (Landgemeente, ŚL)
Jaworzno (Stad met districtsrechten, ŚL)
Jaworzyna Śląska (Stad- en landgemeente, DŚ)
Jedlicze (Stad- en landgemeente, PK)
Jedlina Zdrój (Stad met districtsrechten, DŚ)
Jedlińsk (Landgemeente, MZ)
Jedlnia-Letnisko (Landgemeente, MZ)
Jednorożec (Landgemeente, MZ)
Jedwabne (Stad- en landgemeente, PL)
Jedwabno (Landgemeente, WM)Jejkowice (Landgemeente, ŚL)
Jelcz-Laskowice (Stad- en landgemeente, DŚ)
Jelenia Góra (Stad met districtsrechten, DŚ)
Jeleniewo (Landgemeente, PL)
Jeleśnia (Landgemeente, ŚL)
Jemielnica (Landgemeente, OP)
Jemielno (Landgemeente, DŚ)
Jerzmanowa (Landgemeente, DŚ)
Jerzmanowice-Przeginia (Landgemeente, MP)
Jeziora Wielkie (Landgemeente, KP)
Jeziorany (Stad- en landgemeente, WM)
Jeziorzany (Landgemeente, LB)
Jeżewo (Landgemeente, KP)
Jeżowe (Landgemeente, PK)
Jeżów (Landgemeente, ŁD)
Jeżów Sudecki (Landgemeente, DŚ)
Jędrzejów (Stad- en landgemeente, ŚK)
Jodłowa (Landgemeente, PK)
Jodłownik (Landgemeente, MP)
Joniec (Landgemeente, MZ)
Jonkowo (Landgemeente, WM)
Jordanów (Stad met districtsrechten, MP)
Jordanów (Landgemeente, MP)
Jordanów Śląski (Landgemeente, DŚ)
Józefów (Stad met districtsrechten, MZ)
Józefów (Stad- en landgemeente, LB)
Józefów nad Wisłą (Landgemeente, LB)
Juchnowiec Kościelny (Landgemeente, PL)
Jutrosin (Stad- en landgemeente, WP)

K
Kaczory (Landgemeente, WP)
Kadzidło (Landgemeente, MZ)
Kalety (Stad met districtsrechten, ŚL)
Kalinowo (Landgemeente, WM)
Kaliska (Landgemeente, PM)
Kalisz (Stad met districtsrechten, WP)
Kalisz Pomorski (Stad- en landgemeente, ZP)
Kalwaria Zebrzydowska (Stad- en landgemeente, MP)
Kałuszyn (Stad- en landgemeente, MZ)
Kamienica (Landgemeente, MP)
Kamienica Polska (Landgemeente, ŚL)
Kamieniec (Landgemeente, WP)
Kamieniec Ząbkowicki (Landgemeente, DŚ)
Kamienna Góra (Stad met districtsrechten, DŚ)
Kamienna Góra (Landgemeente, DŚ)
Kamiennik (Landgemeente, OP)
Kamień (gemeente in powiat Chełmski) (Landgemeente, LB)
Kamień (gemeente in powiat Rzeszowski) (Landgemeente, PK)
Kamień Krajeński (Stad- en landgemeente, KP)
Kamień Pomorski (Stad- en landgemeente, ZP)
Kamieńsk (Stad- en landgemeente, ŁD)
Kamionka (Landgemeente, LB)
Kamionka Wielka (Landgemeente, MP)
Kampinos (Landgemeente, MZ)
Kańczuga (Stad- en landgemeente, PK)
Karczew (Stad- en landgemeente, MZ)
Karczmiska (Landgemeente, LB)
Kargowa (Stad- en landgemeente, LS)
Karlino (Stad- en landgemeente, ZP)
Karnice (Landgemeente, ZP)
Karniewo (Landgemeente, MZ)
Karpacz (Stad met districtsrechten, DŚ)
Karsin (Landgemeente, PM)
Kartuzy (Stad- en landgemeente, PM)
Katowice (Stad met districtsrechten, ŚL)
Kawęczyn (Landgemeente, WP)
Kazanów (Landgemeente, MZ)
Kazimierz Biskupi (Landgemeente, WP)
Kazimierz Dolny (Stad- en landgemeente, LB)
Kazimierza Wielka (Stad- en landgemeente, ŚK)
Kaźmierz (Landgemeente, WP)
Kąkolewnica Wschodnia (Landgemeente, LB)
Kąty Wrocławskie (Stad- en landgemeente, DŚ)
Kcynia (Stad- en landgemeente, KP)
Kędzierzyn-Koźle (Stad met districtsrechten, OP)
Kępice (Stad- en landgemeente, PM)
Kępno (Stad- en landgemeente, WP)
Kęsowo (Landgemeente, KP)
Kętrzyn (Stad met districtsrechten, WM)
Kętrzyn (Landgemeente, WM)
Kęty (Stad- en landgemeente, MP)
Kielce (Stad met districtsrechten, ŚK)
Kiełczygłów (Landgemeente, ŁD)
Kiernozia (Landgemeente, ŁD)
Kietrz (Stad- en landgemeente, OP)
Kije (Landgemeente, ŚK)
Kijewo Królewskie (Landgemeente, KP)
Kikół (Landgemeente, KP)
Kisielice (Stad- en landgemeente, WM)
Kiszkowo (Landgemeente, WP)
Kiwity (Landgemeente, WM)
Kleczew (Stad- en landgemeente, WP)
Klembów (Landgemeente, MZ)
Kleszczele (Stad- en landgemeente, PL)
Kleszczewo (Landgemeente, WP)
Kleszczów (Landgemeente, ŁD)
Klimontów (Landgemeente, ŚK)
Klonowa (Landgemeente, ŁD)
Kluczbork (Stad- en landgemeente, OP)
Klucze (Landgemeente, MP)
Kluczewsko (Landgemeente, ŚK)
Kluki (Landgemeente, ŁD)
Klukowo (Landgemeente, PL)
Klwów (Landgemeente, MZ)
Kłaj (Landgemeente, MP)
Kłecko (Stad- en landgemeente, WP)
Kłobuck (Stad- en landgemeente, ŚL)
Kłoczew (Landgemeente, LB)
Kłodawa (gemeente in powiat Gorzowski) (Landgemeente, LS)
Kłodawa (gemeente in powiat Kolski) (Stad- en landgemeente, WP)
Kłodzko (Stad met districtsrechten, DŚ)
Kłodzko (Landgemeente, DŚ)
Kłomnice (Landgemeente, ŚL)
Knurów (Stad met districtsrechten, ŚL)
Knyszyn (Stad- en landgemeente, PL)
Kobiele Wielkie (Landgemeente, ŁD)
Kobierzyce (Landgemeente, DŚ)
Kobiór (Landgemeente, ŚL)
Kobyla Góra (Landgemeente, WP)
Kobylanka (Landgemeente, ZP)
Kobylin (Stad- en landgemeente, WP)
Kobylin-Borzymy (Landgemeente, PL)
Kobylnica (Landgemeente, PM)
Kobyłka (Stad met districtsrechten, MZ)
Kochanowice (Landgemeente, ŚL)
Kocierzew Południowy (Landgemeente, ŁD)
Kock (Stad- en landgemeente, LB)
Kocmyrzów-Luborzyca (Landgemeente, MP)
Koczała (Landgemeente, PM)
Kodeń (Landgemeente, LB)
Kodrąb (Landgemeente, ŁD)
Kolbudy (Landgemeente, PM)
Kolbuszowa (Stad- en landgemeente, PK)
Kolno (Stad met districtsrechten, PL)
Kolno (gemeente in powiat Kolneński) (Landgemeente, PL)
Kolno (gemeente in powiat Olsztyński) (Landgemeente, WM)
Kolonowskie (Stad- en landgemeente, OP)
Kolsko (Landgemeente, LS)
Koluszki (Stad- en landgemeente, ŁD)
Kołaczkowo (Landgemeente, WP)
Kołaczyce (Landgemeente, PK)
Kołaki Kościelne (Landgemeente, PL)
Kołbaskowo (Landgemeente, ZP)
Kołbiel (Landgemeente, MZ)
Kołczygłowy (Landgemeente, PM)
Koło (Stad met districtsrechten, WP)
Koło (Landgemeente, WP)
Kołobrzeg (Stad met districtsrechten, ZP)
Kołobrzeg (Landgemeente, ZP)
Komańcza (Landgemeente, PK)
Komarówka Podlaska (Landgemeente, LB)
Komarów-Osada (Landgemeente, LB)
Komorniki (Landgemeente, WP)
Komprachcice (Landgemeente, OP)
Konarzyny (Landgemeente, PM)
Kondratowice (Landgemeente, DŚ)
Koneck (Landgemeente, KP)
Koniecpol (Stad- en landgemeente, ŚL)
Konin (Stad met districtsrechten, WP)
Koniusza (Landgemeente, MP)
Konopiska (Landgemeente, ŚL)
Konopnica (gemeente in powiat Lubelski) (Landgemeente, LB)
Konopnica (gemeente in powiat Wieluński) (Landgemeente, ŁD)
Konstancin-Jeziorna (Stad- en landgemeente, MZ)
Konstantynów (Landgemeente, LB)
Konstantynów Łódzki (Stad met districtsrechten, ŁD)
Końskie (Stad- en landgemeente, ŚK)
Końskowola (Landgemeente, LB)
Koprzywnica (Stad- en landgemeente, ŚK)
Korczew (Landgemeente, MZ)
Korczyna (Landgemeente, PK)
Korfantów (Stad- en landgemeente, OP)
Kornowac (Landgemeente, ŚL)
Koronowo (Stad- en landgemeente, KP)
Korsze (Stad- en landgemeente, WM)
Korycin (Landgemeente, PL)
Korytnica (Landgemeente, MZ)
Korzenna (Landgemeente, MP)
Kosakowo (Landgemeente, PM)
Kosów Lacki (Stad- en landgemeente, MZ)
Kostomłoty (Landgemeente, DŚ)
Kostrzyn (Stad- en landgemeente, WP)
Kostrzyn nad Odrą (Stad met districtsrechten, LS)
Koszalin (Stad met districtsrechten, ZP)
Koszarawa (Landgemeente, ŚL)
Koszęcin (Landgemeente, ŚL)
Koszyce (Landgemeente, MP)
Kościan (Stad met districtsrechten, WP)
Kościan (Landgemeente, WP)
Kościelec (Landgemeente, WP)
Kościelisko (Landgemeente, MP)
Kościerzyna (Stad met districtsrechten, PM)
Kościerzyna (Landgemeente, PM)
Kotla (Landgemeente, DŚ)
Kotlin (Landgemeente, WP)
Kotuń (Landgemeente, MZ)
Kowal (Stad met districtsrechten, KP)
Kowal (Landgemeente, KP)
Kowala (Landgemeente, MZ)
Kowale Oleckie (Landgemeente, WM)
Kowalewo Pomorskie (Stad- en landgemeente, KP)
Kowary (województwo dolnośląskie) (Stad met districtsrechten, DŚ)
Kowiesy (Landgemeente, ŁD)
Koziegłowy (Stad- en landgemeente, ŚL)
Kozielice (Landgemeente, ZP)
Kozienice (Stad- en landgemeente, MZ)
Kozłowo (Landgemeente, WM)
Kozłów (Landgemeente, MP)
Kozy (Landgemeente, ŚL)
Koźmin Wielkopolski (Stad- en landgemeente, WP)
Koźminek (Landgemeente, WP)
Kożuchów (Stad- en landgemeente, LS)
Kórnik (Stad- en landgemeente, WP)
Krajenka (Stad- en landgemeente, WP)
Kraków (Stad met districtsrechten, MP)
Kramsk (Landgemeente, WP)
Krapkowice (Stad- en landgemeente, OP)
Krasiczyn (Landgemeente, PK)
Krasne (gemeente in powiat Przasnyski) (Landgemeente, MZ)
Krasne (gemeente in powiat Rzeszowski) (Landgemeente, PK)
Krasnobród (Stad- en landgemeente, LB)
Krasnopol (Landgemeente, PL)
Krasnosielc (Landgemeente, MZ)
Krasnystaw (Stad met districtsrechten, LB)
Krasnystaw (Landgemeente, LB)
Krasocin (Landgemeente, ŚK)
Kraszewice (Landgemeente, WP)
Kraśniczyn (Landgemeente, LB)
Kraśnik (Stad met districtsrechten, LB)
Kraśnik (Landgemeente, LB)
Krempna (Landgemeente, PK)
Krobia (Stad- en landgemeente, WP)
Kroczyce (Landgemeente, ŚL)
Krokowa (Landgemeente, PM)
Krosno (Stad met districtsrechten, PK)
Krosno Odrzańskie (Stad- en landgemeente, LS)
Krościenko nad Dunajcem (Landgemeente, MP)
Krościenko Wyżne (Landgemeente, PK)
Krośnice (Landgemeente, DŚ)
Krośniewice (Stad- en landgemeente, ŁD)
Krotoszyce (Landgemeente, DŚ)
Krotoszyn (Stad- en landgemeente, WP)
Kruklanki (Landgemeente, WP)
Krupski Młyn (Landgemeente, ŚL)
Kruszwica (Stad- en landgemeente, KP)
Kruszyna (Landgemeente, ŚL)
Krynica Morska (Stad met districtsrechten, PM)
Krynica Zdrój (Stad- en landgemeente, MP)
Krynice (Landgemeente, LB)
Krynki (Landgemeente, PL)
Krypno (Landgemeente, PL)
Krzanowice (Stad- en landgemeente, ŚL)
Krzczonów (Landgemeente, LB)
Krzemieniewo (Landgemeente, WP)
Krzepice (Stad- en landgemeente, ŚL)
Krzeszowice (Stad- en landgemeente, MP)
Krzeszów (Landgemeente, PK)
Krzeszyce (Landgemeente, LS)
Krzęcin (Landgemeente, ZP)
Krzykosy (Landgemeente, WP)
Krzymów (Landgemeente, WP)
Krzynowłoga Mała (Landgemeente, MZ)
Krzywcza (Landgemeente, PK)
Krzywda (Landgemeente, LB)
Krzywiń (Stad- en landgemeente, WP)
Krzyż Wielkopolski (Stad- en landgemeente, WP)
Krzyżanowice (Landgemeente, ŚL)
Krzyżanów (Landgemeente, ŁD)
Ksawerów (Landgemeente, ŁD)
Książ Wielki (Landgemeente, MP)
Książ Wielkopolski (Stad- en landgemeente, WP)
Książki (Landgemeente, KP)
Księżpol (Landgemeente, LB)
Kuczbork-Osada (Landgemeente, MZ)
Kudowa Zdrój (Stad met districtsrechten, DŚ)
Kulesze Kościelne (Landgemeente, PL)
Kunice (Landgemeente, DŚ)
Kunów (Stad- en landgemeente, ŚK)
Kurów (Landgemeente, LB)
Kuryłówka (Landgemeente, PK)
Kurzętnik (Landgemeente, WM)
Kuślin (Landgemeente, WP)
Kutno (Stad met districtsrechten, ŁD)
Kutno (Landgemeente, ŁD)
Kuźnia Raciborska (Stad- en landgemeente, ŚL)
Kuźnica (Landgemeente, PL)
Kwidzyn (Stad met districtsrechten, PM)
Kwidzyn (Landgemeente, PM)
Kwilcz (Landgemeente, WP)

L
Lanckorona (Landgemeente, MP)
Laskowa (Landgemeente, MP)
Lasowice Wielkie (Landgemeente, OP)
Laszki (Landgemeente, PK)
Latowicz (Landgemeente, MZ)
Lądek (Landgemeente, WP)
Lądek Zdrój (Stad- en landgemeente, DŚ)
Legionowo (Stad met districtsrechten, MZ)
Legnica (Stad met districtsrechten, DŚ)
Legnickie Pole (Landgemeente, DŚ)
Lelis (Landgemeente, MZ)
Lelkowo (Landgemeente, WM)
Lelów (Landgemeente, ŚL)
Leoncin (Landgemeente, MZ)
Lesko (Stad- en landgemeente, PK)
Leszno (Stad met districtsrechten, WP)
Leszno (Landgemeente, MZ)
Lesznowola (Landgemeente, MZ)
Leśna (Stad- en landgemeente, DŚ)
Leśna Podlaska (Landgemeente, LB)
Leśnica (Stad- en landgemeente, OP)
Leśniowice (Landgemeente, LB)
Lewin Brzeski (Stad- en landgemeente, OP)
Lewin Kłodzki (Landgemeente, DŚ)
Leżajsk (Stad met districtsrechten, PK)
Leżajsk (Landgemeente, PK)
Lębork (Stad met districtsrechten, PM)
Lędziny (Stad met districtsrechten, ŚL)
Lgota Wielka (Landgemeente, ŁD)
Libiąż (Stad- en landgemeente, MP)
Lichnowy (Landgemeente, PM)
Lidzbark (Stad- en landgemeente, WM)
Lidzbark Warmiński (Stad met districtsrechten, WM)
Lidzbark Warmiński (Landgemeente, WM)
Limanowa (Stad met districtsrechten, MP)
Limanowa (Landgemeente, MP)
Linia (Landgemeente, PM)Liniewo (Landgemeente, PM)
Lipce Reymontowskie (Landgemeente, ŁD)
Lipiany (Stad- en landgemeente, ZP)
Lipie (Landgemeente, ŚL)
Lipinki (Landgemeente, MP)
Lipinki Łużyckie (Landgemeente, LS)
Lipka (Landgemeente, WP)
Lipnica (Landgemeente, PM)
Lipnica Murowana (Landgemeente, MP)
Lipnica Wielka (Landgemeente, MP)
Lipnik (Landgemeente, ŚK)
Lipno (Stad met districtsrechten, KP)
Lipno (gemeente in powiat Leszczyński) (Landgemeente, WP)
Lipno (gemeente in powiat Lipnowski) (Landgemeente, KP)
Lipowa (Landgemeente, ŚL)
Lipowiec Kościelny (Landgemeente, MZ)
Lipsk (Stad- en landgemeente, PL)
Lipsko (Stad- en landgemeente, MZ)
Lipusz (Landgemeente, PM)
Lisewo (Landgemeente, KP)
Lisia Góra (Landgemeente, MP)
Lisków (Landgemeente, WP)
Liszki (Landgemeente, MP)
Liw (Landgemeente, MZ)
Lniano (Landgemeente, KP)
Lubaczów (Stad met districtsrechten, PK)
Lubaczów (Landgemeente, PK)
Lubanie (Landgemeente, KP)
Lubań (Stad met districtsrechten, DŚ)
Lubań (Landgemeente, DŚ)
Lubartów (Stad met districtsrechten, LB)
Lubartów (Landgemeente, LB)
Lubasz (Landgemeente, WP)
Lubawa (Stad met districtsrechten, WM)
Lubawa (Landgemeente, WM)
Lubawka (Stad- en landgemeente, DŚ)
Lubenia (Landgemeente, PK)
Lubichowo (Landgemeente, PM)
Lubicz (Landgemeente, KP)
Lubień (Landgemeente, MP)
Lubień Kujawski (Stad- en landgemeente, KP)
Lubiewo (Landgemeente, KP)
Lubin (Stad met districtsrechten, DŚ)
Lubin (Landgemeente, DŚ)
Lubiszyn (Landgemeente, LS)
Lublin (Stad met districtsrechten, LB)
Lubliniec (Stad met districtsrechten, ŚL)
Lubniewice (Stad- en landgemeente, LS)
Lubochnia (Landgemeente, ŁD)
Lubomia (Landgemeente, ŚL)
Lubomierz (Stad- en landgemeente, DŚ)
Lubomino (Landgemeente, WM)
Luboń (Stad met districtsrechten, WP)
Lubowidz (Landgemeente, MZ)
Lubraniec (Stad- en landgemeente, KP)
Lubrza (gemeente in powiat Prudnicki) (Landgemeente, OP)
Lubrza (gemeente in powiat Świebodziński) (Landgemeente, LS)
Lubsko (Stad- en landgemeente, LS)
Lubsza (Landgemeente, OP)
Lubycza Królewska (Landgemeente, LB)
Ludwin (Landgemeente, LB)
Lutocin (Landgemeente, MZ)
Lutomiersk (Landgemeente, ŁD)
Lutowiska (Landgemeente, PK)
Lututów (Landgemeente, ŁD)
Luzino (Landgemeente, PM)
Lwówek (Stad- en landgemeente, WP)
Lwówek Śląski (Stad- en landgemeente, DŚ)
Lyski (Landgemeente, ŚL) ŁŁabiszyn (Stad- en landgemeente, KP)
Łabowa (Landgemeente, MP)
Łabunie (Landgemeente, LB)
Ładzice (Landgemeente, ŁD)
Łagiewniki (Landgemeente, DŚ)
Łagów (gemeente in powiat Kielecki) (Landgemeente, ŚK)
Łagów (gemeente in powiat Świebodziński) (Landgemeente, LS)
Łambinowice (Landgemeente, OP)
Łanięta (Landgemeente, ŁD)
Łańcut (Stad met districtsrechten, PK)
Łańcut (Landgemeente, PK)
Łapanów (Landgemeente, MP)
Łapsze Niżne (Landgemeente, MP)
Łapy (Stad- en landgemeente, PL)
Łasin (Stad- en landgemeente, KP)
Łask (Stad- en landgemeente, ŁD)
Łaskarzew (Stad met districtsrechten, MZ)
Łaskarzew (Landgemeente, MZ)
Łaszczów (Landgemeente, LB)
Łaziska (Landgemeente, LB)
Łaziska Górne (Stad met districtsrechten, ŚL)
Łazy (Stad- en landgemeente, ŚL)
Łąck (Landgemeente, MZ)
Łącko (Landgemeente, MP)
Łączna (Landgemeente, ŚK)
Łeba (Stad met districtsrechten, PM)
Łęczna (Stad- en landgemeente, LB)
Łęczyca (Stad met districtsrechten, ŁD)
Łęczyca (Landgemeente, ŁD)
Łęczyce (Landgemeente, PM)
Łęka Opatowska (Landgemeente, WP)
Łękawica (Landgemeente, ŚL)
Łęki Szlacheckie (Landgemeente, ŁD)
Łęknica (Stad met districtsrechten, LS)
Łobez (Stad- en landgemeente, ZP)
Łobżenica (Stad- en landgemeente, WP)
Łochów (Stad- en landgemeente, MZ)
Łodygowice (Landgemeente, ŚL)
Łomazy (Landgemeente, LB)
Łomianki (Stad- en landgemeente, MZ)
Łomża (Stad met districtsrechten, PL)
Łomża (Landgemeente, PL)
Łoniów (Landgemeente, ŚK)
Łopiennik Górny (Landgemeente, LB)
Łopuszno (Landgemeente, ŚK)
Łosice (Stad- en landgemeente, MZ)
Łososina Dolna (Landgemeente, MP)
Łowicz (Stad met districtsrechten, ŁD)
Łowicz (Landgemeente, ŁD)
Łódź (Stad met districtsrechten, ŁD)
Łubianka (Landgemeente, KP)
Łubniany (Landgemeente, OP)
Łubnice (gemeente in powiat Staszowski) (Landgemeente, ŚK)
Łubnice (gemeente in powiat Wieruszowski) (Landgemeente, ŁD)
Łubowo (Landgemeente, WP)
Łukowa (Landgemeente, LB)
Łukowica (Landgemeente, MP)
Łuków (Stad met districtsrechten, LB)
Łuków (Landgemeente, LB)
Łukta (Landgemeente, WM)
Łużna (Landgemeente, MP)
Łyse (Landgemeente, MZ)
Łysomice (Landgemeente, KP)
Łyszkowice (Landgemeente, ŁD)

M
Maciejowice (Landgemeente, MZ)
Magnuszew (Landgemeente, MZ)
Majdan Królewski (Landgemeente, PK)
Maków (Landgemeente, ŁD)
Maków Mazowiecki (Stad met districtsrechten, MZ)
Maków Podhalański (Stad- en landgemeente, MP)
Malanów (Landgemeente, WP)
Malbork (Stad met districtsrechten, PM)
Malbork (Landgemeente, PM)
Malczyce (Landgemeente, DŚ)
Malechowo (Landgemeente, ZP)
Mała Wieś (Landgemeente, MZ)
Małdyty (Landgemeente, WM)
Małkinia Górna (Landgemeente, MZ)
Małogoszcz (Stad- en landgemeente, ŚK)
Małomice (Stad- en landgemeente, LS)
Mały Płock (Landgemeente, PL)
Manowo (Landgemeente, ZP)
Marcinowice (Landgemeente, DŚ)
Marciszów (Landgemeente, DŚ)
Margonin (Stad- en landgemeente, WP)
Marianowo (Landgemeente, ZP)
Marki (Stad met districtsrechten, MZ)
Marklowice (Landgemeente, ŚL)
Markowa (Landgemeente, PK)
Markuszów (Landgemeente, WM)
Markusy (Landgemeente, LB)
Masłowice (Landgemeente, ŁD)
Masłów (Landgemeente, ŚK)
Maszewo (gemeente in powiat Goleniowski) (Stad- en landgemeente, ZP)
Maszewo (gemeente in powiat Krośnieński) (Landgemeente, LS)
Medyka (Landgemeente, PK)
Mełgiew (Landgemeente, LB)
Męcinka (Landgemeente, DŚ)
Mędrzechów (Landgemeente, MP)
Miasteczko Krajeńskie (Landgemeente, WP)
Miasteczko Śląskie (Stad met districtsrechten, ŚL)
Miastko (Stad- en landgemeente, PM)
Miastkowo (Landgemeente, PL)
Miastków Kościelny (Landgemeente, MZ)
Miączyn (Landgemeente, LB)
Michałowice (gemeente in powiat Krakowski) (Landgemeente, MP)
Michałowice (gemeente in powiat Pruszkowski) (Landgemeente, MZ)
Michałowo (Landgemeente, PL)
Michałów (Landgemeente, ŚK)
Michów (Landgemeente, LB)
Miechów (Stad- en landgemeente, MP)
Miedziana Góra (Landgemeente, ŚK)
Miedzichowo (Landgemeente, WP)
Miedzna (Landgemeente, MZ)
Miedźna (Landgemeente, ŚL)
Miedźno (Landgemeente, ŚL)
Miejsce Piastowe (Landgemeente, PK)
Miejska Górka (Stad- en landgemeente, WP)
Mielec (Stad met districtsrechten, PK)
Mielec (Landgemeente, PK)
Mieleszyn (Landgemeente, WP)
Mielnik (Landgemeente, PL)
Mielno (Landgemeente, ZP)
Mieroszów (Stad- en landgemeente, DŚ)
Mierzęcice (Landgemeente, ŚL)
Mieszkowice (Stad- en landgemeente, ZP)
Mieścisko (Landgemeente, WP)
Mietków (Landgemeente, DŚ)
Międzybórz (Stad- en landgemeente, DŚ)
Międzychód (Stad- en landgemeente, WP)
Międzylesie (Stad- en landgemeente, DŚ)
Międzyrzec Podlaski (Stad met districtsrechten, LB)
Międzyrzec Podlaski (Landgemeente, LB)
Międzyrzecz (Stad- en landgemeente, LS)
Międzyzdroje (Stad- en landgemeente, ZP)
Miękinia (Landgemeente, DŚ)
Mikołajki (Stad- en landgemeente, WM)
Mikołajki Pomorskie (Landgemeente, PM)
Mikołów (Stad met districtsrechten, ŚL)
Mikstat (Stad- en landgemeente, WP)
Milanów (Landgemeente, LB)
Milanówek (Stad met districtsrechten, MZ)
Milejczyce (Landgemeente, PL)
Milejewo (Landgemeente, WM)
Milejów (Landgemeente, LB)
Milicz (Stad- en landgemeente, DŚ)
Milówka (Landgemeente, ŚL)
Miłakowo (Stad- en landgemeente, WM)
Miłki (Landgemeente, WM)
Miłkowice (Landgemeente, DŚ)
Miłomłyn (Stad- en landgemeente, WM)
Miłoradz (Landgemeente, PM)
Miłosław (Stad- en landgemeente, WP)
Mińsk Mazowiecki (Stad met districtsrechten, MZ)
Mińsk Mazowiecki (Landgemeente, MZ)
Mircze (Landgemeente, LB)
Mirosławiec (Stad- en landgemeente, ZP)
Mirów (Landgemeente, MZ)
Mirsk (Stad- en landgemeente, DŚ)
Mirzec (Landgemeente, ŚK)
Mława (Stad met districtsrechten, MZ)
Młodzieszyn (Landgemeente, MZ)
Młynary (Stad- en landgemeente, WM)
Młynarze (Landgemeente, MZ)
Mniów (Landgemeente, ŚK)
Mniszków (Landgemeente, ŁD)
Mochowo (Landgemeente, MZ)
Modliborzyce (Landgemeente, LB)
Mogielnica (Stad- en landgemeente, MZ)
Mogilany (Landgemeente, MP)
Mogilno (Stad- en landgemeente, KP)
Mokobody (Landgemeente, MZ)
Mokrsko (Landgemeente, ŁD)
Mońki (Stad- en landgemeente, PL)
Morawica (Landgemeente, ŚK)
Morąg (Stad- en landgemeente, WM)
Mordy (Stad- en landgemeente, MZ)
Moryń (Stad- en landgemeente, ZP)
Morzeszczyn (Landgemeente, PM)
Mosina (Stad- en landgemeente, WP)
Moskorzew (Landgemeente, ŚK)
Moszczenica (gemeente in powiat Gorlicki) (Landgemeente, MP)
Moszczenica (gemeente in powiat Piotrkowski) (Landgemeente, ŁD)
Mrągowo (Stad met districtsrechten, WM)
Mrągowo (Landgemeente, WM)
Mrocza (Stad- en landgemeente, KP)
Mrozy (Landgemeente, MZ)
Mstów (Landgemeente, ŚL)
Mszana (Landgemeente, ŚL)
Mszana Dolna (Stad met districtsrechten, MP)
Mszana Dolna (Landgemeente, MP)
Mszczonów (Stad- en landgemeente, MZ)
Mściwojów (Landgemeente, DŚ)
Mucharz (Landgemeente, MP)
Murowana Goślina (Stad- en landgemeente, WP)
Murów (Landgemeente, OP)
Muszyna (Stad- en landgemeente, MP)
Mycielin (Landgemeente, WP)
Mykanów (Landgemeente, ŚL)
Mysłakowice (Landgemeente, DŚ)
Mysłowice (Stad met districtsrechten, ŚL)
Myszków (Stad met districtsrechten, ŚL)
Myszyniec (Stad- en landgemeente, MZ)
Myślenice (Stad- en landgemeente, MP)
Myślibórz (Stad- en landgemeente, ZP)

N
Nadarzyn (Landgemeente, MZ)
Nagłowice (Landgemeente, ŚK)
Nakło nad Notecią (Stad- en landgemeente, KP)
Nałęczów (Stad- en landgemeente, LB)
Namysłów (Stad- en landgemeente, OP)
Narew (Podlachië) (Landgemeente, PL)
Narewka (Landgemeente, PL)
Narol (Stad- en landgemeente, PK)
Naruszewo (Landgemeente, MZ)
Nasielsk (Stad- en landgemeente, MZ)
Nawojowa (Landgemeente, MP)
Nekla (Stad- en landgemeente, WP)
Nędza (Landgemeente, ŚL)
Nidzica (Stad- en landgemeente, WM)
Nieborów (Landgemeente, ŁD)
Niebylec (Landgemeente, PK)
Niechanowo (Landgemeente, WP)
Niechlów (Landgemeente, DŚ)
Niedrzwica Duża (Landgemeente, LB)
Niedźwiada (Landgemeente, LB)
Niedźwiedź (Landgemeente, MP)
Niegosławice (Landgemeente, LS)
Niegowa (Landgemeente, ŚL)
Nielisz (Landgemeente, LB)
Niemce (Landgemeente, LB)
Niemcza (Stad- en landgemeente, DŚ)
Niemodlin (Stad- en landgemeente, OP)
Niepołomice (Stad- en landgemeente, MP)
Nieporęt (Landgemeente, MZ)
Nieszawa (Stad met districtsrechten, KP)Nisko (Stad- en landgemeente, PK)
Niwiska (Landgemeente, PK)
Nowa Brzeźnica (Landgemeente, ŁD)
Nowa Dęba (Stad- en landgemeente, PK)
Nowa Karczma (Landgemeente, PM)
Nowa Ruda (Stad met districtsrechten, DŚ)
Nowa Ruda (Landgemeente, DŚ)
Nowa Sarzyna (Stad- en landgemeente, PK)
Nowa Słupia (ŚK)
Nowa Sól (Stad met districtsrechten, LS)
Nowa Sól (Landgemeente, LS)
Nowa Sucha (Landgemeente, MZ)
Nowa Wieś Lęborska (Landgemeente, PM)
Nowa Wieś Wielka (Landgemeente, KP)
Nowe (Stad- en landgemeente, KP)
Nowe Brzesko (Landgemeente, MP)
Nowe Miasteczko (Stad- en landgemeente, LS)
Nowe Miasto (Landgemeente, MZ)
Nowe Miasto Lubawskie (Stad met districtsrechten, WM)
Nowe Miasto Lubawskie (Landgemeente, WM)
Nowe Miasto nad Pilicą (Stad- en landgemeente, MZ)
Nowe Miasto nad Wartą (Landgemeente, WP)
Nowe Ostrowy (Landgemeente, ŁD)
Nowe Piekuty (Landgemeente, PL)Nowe Skalmierzyce (Stad- en landgemeente, WP)
Nowe Warpno (Stad- en landgemeente, ZP)
Nowinka (Landgemeente, PL)
Nowodwór (Landgemeente, LB)
Nowogard (Stad- en landgemeente, ZP)
Nowogrodziec (Stad- en landgemeente, DŚ)
Nowogród (Stad- en landgemeente, PL)
Nowogród Bobrzański (Stad- en landgemeente, LS)
Nowogródek Pomorski (Landgemeente, ZP)
Nowosolna (Landgemeente, ŁD)
Nowy Duninów (Landgemeente, MZ)
Nowy Dwór (Landgemeente, PL)
Nowy Dwór Gdański (Stad- en landgemeente, PM)
Nowy Dwór Mazowiecki (Stad met districtsrechten, MZ)
Nowy Kawęczyn (Landgemeente, ŁD)
Nowy Korczyn (Landgemeente, ŚK)
Nowy Sącz (Stad met districtsrechten, MP)
Nowy Staw (Stad- en landgemeente, PM)
Nowy Targ (Stad met districtsrechten, MP)
Nowy Targ (Landgemeente, MP)
Nowy Tomyśl (Stad- en landgemeente, WP)
Nowy Wiśnicz (Stad- en landgemeente, MP)
Nowy Żmigród (Landgemeente, PK)
Nozdrzec (Landgemeente, PK)
Nur (Landgemeente, MZ)
Nurzec-Stacja (Landgemeente, PL)
Nysa (Polen) (Stad- en landgemeente, OP)

O
Oborniki (Stad- en landgemeente, WP)
Oborniki Śląskie (Stad- en landgemeente, DŚ)
Obrazów (Landgemeente, ŚK)
Obrowo (Landgemeente, KP)
Obryte (Landgemeente, MZ)
Obrzycko (Stad met districtsrechten, WP)
Obrzycko (Landgemeente, WP)
Obsza (Landgemeente, LB)
Ochotnica Dolna (Landgemeente, MP)
Odolanów (Stad- en landgemeente, WP)
Odrzywół (Landgemeente, MZ)
Ogrodzieniec (Stad- en landgemeente, ŚL)
Ojrzeń (Landgemeente, MZ)
Okonek (Stad- en landgemeente, WP)
Oksa (Landgemeente, ŚK)
Olecko (Stad- en landgemeente, WM)
Olesno (gemeente in powiat Dąbrowski) (Landgemeente, MP)
Olesno (gemeente in powiat Oleski) (Stad- en landgemeente, OP)
Oleszyce (Stad- en landgemeente, PK)
Oleśnica (Stad met districtsrechten, DŚ)
Oleśnica (gemeente in powiat Oleśnicki) (Landgemeente, DŚ)
Oleśnica (gemeente in powiat Staszowski) (Landgemeente, ŚK)
Olkusz (Stad- en landgemeente, MP)
Olszanica (Landgemeente, PK)
Olszanka (gemeente in powiat Brzeski) (Landgemeente, OP)
Olszanka (gemeente in powiat Łosicki) (Landgemeente, MZ)
Olszewo-Borki (Landgemeente, MZ)
Olszówka (Landgemeente, WP)
Olsztyn (Stad met districtsrechten, WM)
Olsztyn (Landgemeente, ŚL)
Olsztynek (Stad- en landgemeente, WM)
Olszyna (Stad- en landgemeente, DŚ)Oława (Stad met districtsrechten, DŚ)
Oława (Landgemeente, DŚ)
Opalenica (Stad- en landgemeente, WP)
Opatowiec (Landgemeente, ŚK)
Opatów (gemeente in powiat Kłobucki) (Landgemeente, ŚL)
Opatów (gemeente in powiat Opatowski) (Stad- en landgemeente, ŚK)
Opatówek (Landgemeente, WP)
Opinogóra Górna (Landgemeente, MZ)
Opoczno (Stad- en landgemeente, ŁD)
Opole (Stad met districtsrechten, OP)
Opole Lubelskie (Stad- en landgemeente, LB)
Oporów (Landgemeente, ŁD)
Orchowo (Landgemeente, WP)
Orla (Landgemeente, PL)
Orły (Landgemeente, PK)
Orneta (Stad- en landgemeente, WM)
Ornontowice (Landgemeente, ŚL)
Orońsko (Landgemeente, MZ)
Orzesze (Stad met districtsrechten, ŚL)
Orzysz (Stad- en landgemeente, WM)
Osie (Landgemeente, KP)
Osieck (Landgemeente, MZ)
Osieczna (gemeente in powiat Leszczyński) (Stad- en landgemeente, WP)
Osieczna (gemeente in powiat Starogardzki) (Landgemeente, PM)
Osiecznica (Landgemeente, DŚ)
Osiek (gemeente in powiat Brodnicki) (Landgemeente, KP)
Osiek (gemeente in powiat Oświęcimski) (Landgemeente, MP)
Osiek (gemeente in powiat Starogardzki) (Landgemeente, PM)
Osiek (gemeente in powiat Staszowski) (Stad- en landgemeente, ŚK)
Osiek Jasielski (Landgemeente, PK)
Osiek Mały (Landgemeente, WP)
Osielsko (Landgemeente, KP)
Osięciny (Landgemeente, KP)
Osina (Landgemeente, ZP)
Osjaków (Landgemeente, ŁD)
Ostaszewo (Landgemeente, PM)
Ostrołęka (Stad met districtsrechten, MZ)
Ostroróg (Stad- en landgemeente, WP)
Ostrowice (Landgemeente, ZP)
Ostrowiec Świętokrzyski (Stad met districtsrechten, ŚK)
Ostrowite (Landgemeente, WP)
Ostróda (Stad met districtsrechten, WM)
Ostróda (Landgemeente, WM)
Ostrów (Landgemeente, PK)
Ostrów Lubelski (Stad- en landgemeente, LB)
Ostrów Mazowiecka (Stad met districtsrechten, MZ)
Ostrów Mazowiecka (Landgemeente, MZ)
Ostrów Wielkopolski (Stad met districtsrechten, WP)
Ostrów Wielkopolski (Landgemeente, WP)
Ostrówek (gemeente in powiat Lubartowski) (Landgemeente, LB)
Ostrówek (gemeente in powiat Wieluński) (Landgemeente, ŁD)
Ostrzeszów (Stad- en landgemeente, WP)
Ośno Lubuskie (Stad- en landgemeente, LS)
Oświęcim (Stad met districtsrechten, MP)
Oświęcim (Landgemeente, MP)
Otmuchów (Stad- en landgemeente, OP)
Otwock (Stad met districtsrechten, MZ)
Otyń (Landgemeente, LS)
Ozimek (Stad- en landgemeente, OP)
Ozorków (Stad met districtsrechten, ŁD)
Ozorków (Landgemeente, ŁD)
Ożarowice (Landgemeente, ŚL)
Ożarów (Stad- en landgemeente, ŚK)
Ożarów Mazowiecki (Stad- en landgemeente, MZ)

P
Pabianice (Stad met districtsrechten, ŁD)
Pabianice (Landgemeente, ŁD)
Pacanów (Landgemeente, ŚK)
Pacyna (Landgemeente, MZ)
Paczków (Stad- en landgemeente, OP)
Padew Narodowa (Landgemeente, PK)
Pajęczno (Stad- en landgemeente, ŁD)
Pakosław (Landgemeente, WP)
Pakosławice (Landgemeente, OP)
Pakość (Stad- en landgemeente, KP)
Pałecznica (Landgemeente, MP)
Panki (Landgemeente, ŚL)
Papowo Biskupie (Landgemeente, KP)
Paprotnia (Landgemeente, MZ)
Paradyż (Landgemeente, ŁD)
Parchowo (Landgemeente, PM)
Parczew (Stad- en landgemeente, LB)
Parysów (Landgemeente, MZ)
Parzęczew (Landgemeente, ŁD)
Pasłęk (Stad- en landgemeente, WM)
Pasym (Stad- en landgemeente, WM)
Paszowice (Landgemeente, DŚ)
Pawłosiów (Landgemeente, PK)
Pawłowice (Landgemeente, ŚL)
Pawłowiczki (Landgemeente, OP)
Pawłów (Landgemeente, ŚK)
Pawonków (Landgemeente, ŚL)
Pątnów (Landgemeente, ŁD)
Pcim (Landgemeente, MP)
Pelplin (Stad- en landgemeente, PM)
Pełczyce (Stad- en landgemeente, ZP)
Perlejewo (Landgemeente, PL)
Perzów (Landgemeente, WP)
Pęcław (Landgemeente, DŚ)
Pęczniew (Landgemeente, ŁD)
Pępowo (Landgemeente, WP)
Piaseczno (Stad- en landgemeente, MZ)
Piaski (gemeente in powiat Gostyński) (Landgemeente, WP)
Piaski (gemeente in powiat Świdnicki) (Stad- en landgemeente, LB)
Piastów (Stad met districtsrechten, MZ)
Piątek (Landgemeente, ŁD)
Piątnica (Landgemeente, PL)
Piechowice (Stad met districtsrechten, DŚ)
Piecki (Landgemeente, WM)
Piekary Śląskie (Stad met districtsrechten, ŚL)
Piekoszów (Landgemeente, ŚK)
Pielgrzymka (Landgemeente, DŚ)
Pieniężno (Stad- en landgemeente, WM)
Pieńsk (Stad- en landgemeente, DŚ)
Pierzchnica (Landgemeente, ŚK)
Pieszyce (Stad met districtsrechten, DŚ)
Pietrowice Wielkie (Landgemeente, ŚL)
Pilawa (Stad- en landgemeente, MZ)
Pilchowice (Landgemeente, ŚL)
Pilica (Stad- en landgemeente, ŚL)
Pilzno (Stad- en landgemeente, PK)
Piła (Stad met districtsrechten, WP)
Piława Górna (Stad met districtsrechten, DŚ)
Pińczów (Stad- en landgemeente, ŚK)
Pionki (Stad met districtsrechten, MZ)
Pionki (Landgemeente, MZ)
Piotrków Kujawski (Stad- en landgemeente, KP)
Piotrków Trybunalski (Stad met districtsrechten, ŁD)
Pisz (Stad- en landgemeente, WM)
Piszczac (Landgemeente, LB)
Piwniczna Zdrój (Stad- en landgemeente, MP)
Platerów (Landgemeente, MZ)
Platerówka (Landgemeente, DŚ)
Pleszew (Stad- en landgemeente, WP)
Pleśna (Landgemeente, MP)
Płaska (Landgemeente, PL)
Płock (Stad met districtsrechten, MZ)
Płoniawy-Bramura (Landgemeente, MZ)
Płońsk (Stad met districtsrechten, MZ)
Płońsk (Landgemeente, MZ)
Płoskinia (Landgemeente, WM)
Płośnica (Landgemeente, WM)
Płoty (Stad- en landgemeente, ZP)
Płużnica (Landgemeente, KP)
Pniewy (gemeente in powiat Grójecki) (Landgemeente, MZ)
Pniewy (gemeente in powiat Szamotulski) (Stad- en landgemeente, WP)
Pobiedziska (Stad- en landgemeente, WP)
Poczesna (Landgemeente, ŚL)
Poddębice (Stad- en landgemeente, ŁD)
Podedwórze (Landgemeente, LB)
Podegrodzie (Landgemeente, MP)
Podgórzyn (Landgemeente, DŚ)
Podkowa Leśna (Stad met districtsrechten, MZ)
Pogorzela (Stad- en landgemeente, WP)
Pokój (Landgemeente, OP)
Pokrzywnica (Landgemeente, MZ)
Polanica Zdrój (Stad met districtsrechten, DŚ)
Polanka Wielka (Landgemeente, MP)
Polanów (Stad- en landgemeente, ZP)
Police (Stad- en landgemeente, ZP)
Policzna (Landgemeente, MZ)
Polkowice (Stad- en landgemeente, DŚ)
Polska Cerekiew (Landgemeente, OP)
Połajewo (Landgemeente, WP)
Połaniec (Stad- en landgemeente, ŚK)
Połczyn Zdrój (Stad- en landgemeente, ZP)
Pomiechówek (Landgemeente, MZ)
Poniatowa (Stad- en landgemeente, LB)
Poniec (Stad- en landgemeente, WP)
Popielów (Landgemeente, OP)
Popów (Landgemeente, ŚL)
Poraj (Landgemeente, ŚL)
Porąbka (Landgemeente, ŚL)
Poręba (Stad met districtsrechten, ŚL)
Poronin (Landgemeente, MP)
Postomino (Landgemeente, ZP)
Poświętne (gemeente in powiat Białostocki) (Landgemeente, PL)
Poświętne (gemeente in powiat Opoczyński) (Landgemeente, ŁD)
Poświętne (gemeente in powiat Wołomiński) (Landgemeente, MZ)
Potęgowo (Landgemeente, PM)
Potok Górny (Landgemeente, LB)
Potok Wielki (Landgemeente, LB)
Potworów (Landgemeente, MZ)
Powidz (Landgemeente, WP)
Pozezdrze (Landgemeente, WM)Poznań (Stad met districtsrechten, WP)
Prabuty (Stad- en landgemeente, PM)
Praszka (Stad- en landgemeente, OP)
Prażmów (Landgemeente, MZ)
Prochowice (Stad- en landgemeente, DŚ)
Promna (Landgemeente, MZ)
Prostki (Landgemeente, WM)
Proszowice (Stad- en landgemeente, MP)
Prószków (Stad- en landgemeente, OP)
Pruchnik (Landgemeente, PK)
Prudnik (Stad- en landgemeente, OP)
Prusice (Polen) (Stad- en landgemeente, DŚ)
Pruszcz (Landgemeente, KP)
Pruszcz Gdański (Stad met districtsrechten, PM)
Pruszcz Gdański (Landgemeente, PM)
Pruszków (Stad met districtsrechten, MZ)
Przasnysz (Stad met districtsrechten, MZ)
Przasnysz (Landgemeente, MZ)
Przechlewo (Landgemeente, PM)
Przeciszów (Landgemeente, MP)
Przecław (Landgemeente, PK)
Przedbórz (Stad- en landgemeente, ŁD)
Przedecz (Stad- en landgemeente, WP)
Przelewice (Landgemeente, ZP)
Przemęt (Landgemeente, WP)
Przemków (Stad- en landgemeente, DŚ)
Przemyśl (Stad met districtsrechten, PK)
Przemyśl (Landgemeente, PK)
Przerośl (Landgemeente, PL)
Przesmyki (Landgemeente, MZ)
Przeworno (Landgemeente, DŚ)
Przeworsk (Stad met districtsrechten, PK)
Przeworsk (Landgemeente, PK)
Przewóz (Landgemeente, LS)
Przodkowo (Landgemeente, PM)
Przybiernów (Landgemeente, ZP)
Przygodzice (Landgemeente, WP)
Przykona (Landgemeente, WP)
Przyłęk (Landgemeente, MZ)
Przyrów (Landgemeente, ŚL)
Przystajń (Landgemeente, ŚL)
Przysucha (Stad- en landgemeente, MZ)
Przytoczna (Landgemeente, LS)
Przytuły (Landgemeente, PL)
Przytyk (Landgemeente, MZ)
Przywidz (Landgemeente, PM)
Psary (Landgemeente, ŚL)
Pszczew (Landgemeente, LS)
Pszczółki (Landgemeente, PM)
Pszczyna (Stad- en landgemeente, ŚL)
Pszów (Stad met districtsrechten, ŚL)
Puchaczów (Landgemeente, LB)
Puck (Stad met districtsrechten, PM)
Puck (Polen) (Landgemeente, PM)
Puławy (Stad met districtsrechten, LB)
Puławy (Landgemeente, LB)
Pułtusk (Stad- en landgemeente, MZ)
Puńsk (Landgemeente, PL)
Purda (Landgemeente, WM)
Puszcza Mariańska (Landgemeente, MZ)
Puszczykowo (Stad met districtsrechten, WP)
Pyrzyce (Stad- en landgemeente, ZP)
Pyskowice (Stad met districtsrechten, ŚL)
Pysznica (Landgemeente, PK)
Pyzdry (Stad- en landgemeente, WP)

R
Raba Wyżna (Landgemeente, MP)
Rabka-Zdrój (Stad- en landgemeente, MP)
Rachanie (Landgemeente, LB)
Raciąż (Stad met districtsrechten, MZ)
Raciąż (Landgemeente, MZ)
Raciążek (Landgemeente, KP)
Racibórz (Stad met districtsrechten, ŚL)
Raciechowice (Landgemeente, MP)
Racławice (Landgemeente, MP)
Raczki (Landgemeente, PL)
Radecznica (Landgemeente, LB)
Radgoszcz (Landgemeente, MP)
Radków (gemeente in powiat Kłodzki) (Stad- en landgemeente, DŚ)
Radków (gemeente in powiat Włoszczowski) (Landgemeente, ŚK)
Radlin (Stad met districtsrechten, ŚL)
Radłów (gemeente in powiat Oleski) (Landgemeente, OP)
Radłów (gemeente in powiat Tarnowski) (Landgemeente, MP)
Radom (Stad met districtsrechten, MZ)
Radomin (Landgemeente, KP)
Radomsko (Stad met districtsrechten, ŁD)
Radomsko (Landgemeente, ŁD)
Radomyśl nad Sanem (Landgemeente, PK)
Radomyśl Wielki (Stad- en landgemeente, PK)
Radoszyce (Landgemeente, ŚK)
Radowo Małe (Landgemeente, ZP)
Radwanice (Landgemeente, DŚ)
Radymno (Stad met districtsrechten, PK)
Radymno (Landgemeente, PK)
Radzanowo (Landgemeente, MZ)
Radzanów (gemeente in powiat Białobrzeski) (Landgemeente, MZ)
Radzanów (gemeente in powiat Mławski) (Landgemeente, MZ)
Radziechowy-Wieprz (Landgemeente, ŚL)
Radziejowice (Landgemeente, MZ)
Radziejów (Stad met districtsrechten, KP)
Radziejów (Landgemeente, KP)
Radziemice (Landgemeente, MP)
Radziłów (Landgemeente, PL)
Radzionków (Stad met districtsrechten, ŚL)
Radzymin (Stad- en landgemeente, MZ)
Radzyń Chełmiński (Stad- en landgemeente, KP)
Radzyń Podlaski (Stad met districtsrechten, LB)
Radzyń Podlaski (Landgemeente, LB)
Rajcza (Landgemeente, ŚL)
Rajgród (Stad- en landgemeente, PL)
Rakoniewice (Stad- en landgemeente, WP)
Raków (Landgemeente, ŚK)
Rakszawa (Landgemeente, PK)
Raniżów (Landgemeente, PK)
Raszków (Stad- en landgemeente, WP)
Raszyn (Landgemeente, MZ)
Rawa Mazowiecka (Stad met districtsrechten, ŁD)
Rawa Mazowiecka (Landgemeente, ŁD)
Rawicz (Stad- en landgemeente, WP)
Rąbino (Landgemeente, ZP)
Recz (Stad- en landgemeente, ZP)
Reda (Stad met districtsrechten, PM)
Regimin (Landgemeente, MZ)
Regnów (Landgemeente, ŁD)
Rejowiec (Landgemeente, LB)
Rejowiec Fabryczny (Stad met districtsrechten, LB)
Rejowiec Fabryczny (Landgemeente, LB)
Reńska Wieś (Landgemeente, OP)
Repki (Landgemeente, MZ)
Resko (Stad- en landgemeente, ZP)
Reszel (Stad- en landgemeente, WM)
Rewal (Landgemeente, ZP)
Ręczno (Landgemeente, ŁD)
Rędziny (Landgemeente, ŚL)
Rogowo (gemeente in powiat Rypiński) (Landgemeente, KP)
Rogowo (gemeente in powiat Żniński) (Landgemeente, KP)
Rogoźno (Stad- en landgemeente, WP)
Rogów (Landgemeente, ŁD)
Rogóźno (Landgemeente, KP)
Rojewo (Landgemeente, KP)
Rokiciny (Landgemeente, ŁD)
Rokietnica (gemeente in powiat Jarosławski) (Landgemeente, PK)
Rokietnica (gemeente in powiat Poznański) (Landgemeente, WP)
Rokitno (Landgemeente, LB)
Ropa (Landgemeente, MP)
Ropczyce (Stad- en landgemeente, PK)
Rossosz (Landgemeente, LB)
Rościszewo (Landgemeente, MZ)
Rozdrażew (Landgemeente, WP)
Rozogi (Landgemeente, WM)
Rozprza (Landgemeente, ŁD)
Roźwienica (Landgemeente, PK)
Różan (Stad- en landgemeente, MZ)
Ruciane-Nida (Stad- en landgemeente, WM)
Ruda Maleniecka (Landgemeente, ŚK)
Ruda-Huta (Landgemeente, LB)
Ruda Śląska (Stad met districtsrechten, ŚL)Rudka (Landgemeente, PL)
Rudna (Landgemeente, DŚ)
Rudnik (gemeente in powiat Krasnostawski) (Landgemeente, LB)
Rudnik (gemeente in powiat Raciborski) (Landgemeente, ŚL)
Rudnik nad Sanem (Stad- en landgemeente, PK)
Rudniki (Landgemeente, OP)
Rudziniec (Landgemeente, ŚL)
Ruja (Landgemeente, DŚ)
Rumia (Stad met districtsrechten, PM)
Rusiec (Landgemeente, ŁD)
Rusinów (Landgemeente, MZ)
Rutka-Tartak (Landgemeente, PL)
Rutki (Landgemeente, PL)
Rybczewice (Landgemeente, LB)
Rybnik (Stad met districtsrechten, ŚL)
Rybno (gemeente in powiat Działdowski) (Landgemeente, WM)
Rybno (gemeente in powiat Sochaczewski) (Landgemeente, MZ)
Rychliki (Landgemeente, WM)
Rychtal (Landgemeente, WP)
Rychwał (Stad- en landgemeente, WP)
Ryczywół (Landgemeente, WP)
Rydułtowy (Stad met districtsrechten, ŚL)
Rydzyna (Stad- en landgemeente, WP)
Ryglice (Stad- en landgemeente, MP)
Ryjewo (Landgemeente, PM)
Ryki (Stad- en landgemeente, LB)
Rymanów (Stad- en landgemeente, PK)
Rymań (Landgemeente, ZP)
Ryn (Stad- en landgemeente, WM)
Rypin (Stad met districtsrechten, KP)
Rypin (Landgemeente, KP)
Rytro (Landgemeente, MP)
Rytwiany (Landgemeente, ŚK)
Rząśnia (Landgemeente, ŁD)
Rząśnik (Landgemeente, MZ)
Rzeczenica (Landgemeente, PM)
Rzeczniów (Landgemeente, MZ)
Rzeczyca (Landgemeente, ŁD)
Rzekuń (Landgemeente, MZ)
Rzepiennik Strzyżewski (Landgemeente, MP)
Rzepin (Stad- en landgemeente, LS)
Rzeszów (Stad met districtsrechten, PK)
Rzewnie (Landgemeente, MZ)
Rzezawa (Landgemeente, MP)
Rzgów (gemeente in powiat Koniński) (Landgemeente, WP)
Rzgów (gemeente in powiat Łódzki wschodni) (Landgemeente, ŁD)

S
Sabnie (Landgemeente, MZ)
Sadki (Landgemeente, KP)
Sadkowice (Landgemeente, ŁD)
Sadlinki (Landgemeente, PM)
Sadowie (Landgemeente, ŚK)
Sadowne (Landgemeente, MZ)
Samborzec (Landgemeente, ŚK)
Sandomierz (Stad met districtsrechten, ŚK)
Sanniki (Landgemeente, MZ)
Sanok (Stad met districtsrechten, PK)
Sanok (Landgemeente, PK)
Santok (Landgemeente, LS)
Sarnaki (Landgemeente, MZ)
Sawin (Landgemeente, LB)
Secemin (Landgemeente, ŚK)
Sejny (Stad met districtsrechten, PL)
Sejny (Landgemeente, PL)
Serniki (Landgemeente, LB)
Serock (Stad- en landgemeente, MZ)
Serokomla (Landgemeente, LB)
Sędziejowice (Landgemeente, ŁD)
Sędziszów (Stad- en landgemeente, ŚK)
Sędziszów Małopolski (Stad- en landgemeente, PK)
Sękowa (Landgemeente, MP)
Sępopol (Stad- en landgemeente, WM)
Sępólno Krajeńskie (Stad- en landgemeente, KP)
Sianów (Stad- en landgemeente, ZP)
Sicienko (Landgemeente, KP)
Sidra (Landgemeente, PL)
Sieciechów (Landgemeente, MZ)
Siedlce (Stad met districtsrechten, MZ)
Siedlce (Landgemeente, MZ)
Siedlec (Landgemeente, WP)
Siedlisko (Landgemeente, LS)
Siedliszcze (Landgemeente,LB)
Siekierczyn (Landgemeente, DŚ)
Siemianowice Śląskie (Stad met districtsrechten, ŚL)
Siemiatycze (Stad met districtsrechten, PL)
Siemiatycze (Landgemeente, PL)
Siemiątkowo (Landgemeente, MZ)
Siemień (Landgemeente, LB)
Siemkowice (Landgemeente, ŁD)
Siemyśl (Landgemeente, ZP)
Sieniawa (Stad- en landgemeente, PK)
Siennica Różana (Landgemeente, MZ)
Siennica (Landgemeente, LB)
Sienno (Landgemeente, MZ)
Siepraw (Landgemeente, MP)
Sieradz (Stad met districtsrechten, ŁD)
Sieradz (Landgemeente, ŁD)
Sierakowice (Landgemeente, PM)
Sieraków (Stad- en landgemeente, WP)
Sieroszewice (Landgemeente, WP)
Sierpc (Stad met districtsrechten, MZ)
Sierpc (Landgemeente, MZ)
Siewierz (Stad- en landgemeente, ŚL)
Sitkówka-Nowiny (Landgemeente, ŚK)
Sitno (Landgemeente, LB)
Skalbmierz (Stad- en landgemeente, ŚK)
Skała (Stad- en landgemeente, MP)
Skarbimierz (Landgemeente, OP)
Skarszewy (Stad- en landgemeente, PM)
Skaryszew (Stad- en landgemeente, MZ)
Skarżysko-Kamienna (Stad met districtsrechten, ŚK)
Skarżysko Kościelne (Landgemeente, ŚK)
Skawina (Stad- en landgemeente, MP)
Skąpe (Landgemeente, LS)
Skępe (Stad- en landgemeente, KP)
Skierbieszów (Landgemeente, LB)
Skierniewice (Stad met districtsrechten, ŁD)
Skierniewice (Landgemeente, ŁD)
Skoczów (Stad- en landgemeente, ŚL)
Skoki (Stad- en landgemeente, WP)
Skołyszyn (Landgemeente, PK)
Skomlin (Landgemeente, ŁD)
Skoroszyce (Landgemeente, OP)
Skórcz (Stad met districtsrechten, PM)
Skórcz (Landgemeente, PM)
Skórzec (Landgemeente, MZ)
Skrwilno (Landgemeente, KP)
Skrzyszów (Landgemeente, MP)
Skulsk (Landgemeente, WP)
Skwierzyna (Stad- en landgemeente, LS)
Słaboszów (Landgemeente, MP)
Sława (Stad- en landgemeente, LS)
Sławatycze (Landgemeente, LB)
Sławków (Stad met districtsrechten, ŚL)
Sławno (gemeente in powiat Opoczyński) (Landgemeente, ŁD)
Sławno (gemeente in powiat Sławieński) (Landgemeente, ZP)
Sławoborze (Landgemeente, ZP)
Słomniki (Stad- en landgemeente, MP)
Słońsk (Landgemeente, LS)
Słopnice (Landgemeente, MP)
Słubice (gemeente in powiat Płocki) (Landgemeente, MZ)
Słubice (gemeente in powiat Słubicki) (Stad- en landgemeente, LS)Słupca (Stad met districtsrechten, WP)
Słupca (Landgemeente, WP)
Słupia (gemeente in powiat Jędrzejowski) (Landgemeente, ŚK)
Słupia (gemeente in powiat Konecki) (Landgemeente, ŚK)
Słupia (gemeente in powiat Skierniewicki) (Landgemeente, ŁD)
Słupno (Landgemeente, MZ)
Słupsk (Stad met districtsrechten, PM)
Słupsk (Landgemeente, PM)
Smętowo Graniczne (Landgemeente, PM)
Smołdzino (Landgemeente, PM)
Smyków (Landgemeente, ŚK)
Sobienie-Jeziory (Landgemeente, MZ)
Sobków (Landgemeente, ŚK)
Sobolew (Landgemeente, MZ)
Sobótka (Stad- en landgemeente, DŚ)
Sochaczew (Stad met districtsrechten, MZ)
Sochaczew (Landgemeente, MZ)
Sochocin (Landgemeente, MZ)
Sokolniki (Landgemeente, ŁD)
Sokołów Małopolski (Stad- en landgemeente, PK)
Sokołów Podlaski (Stad met districtsrechten, MZ)
Sokołów Podlaski (Landgemeente, MZ)
Sokoły (Landgemeente, PL)
Sokółka (Stad- en landgemeente, PL)
Solec Kujawski (Stad- en landgemeente, KP)
Solec nad Wisłą (Landgemeente, MZ)
Solec Zdrój (Landgemeente, ŚK)
Solina (Polen) (Landgemeente, PK)
Somianka (Landgemeente, MZ)
Somonino (Landgemeente, PM)
Sompolno (Stad- en landgemeente, WP)
Sońsk (Landgemeente, MZ)
Sopot (Stad met districtsrechten, PM)
Sorkwity (Landgemeente, WM)
Sosnowica (Landgemeente, LB)
Sosnowiec (Stad met districtsrechten, ŚL)
Sosnówka (Landgemeente, LB)
Sośnicowice (Stad- en landgemeente, ŚL)
Sośnie (Landgemeente, WP)
Sośno (Landgemeente, KP)
Spiczyn (Landgemeente, LB)
Spytkowice (gemeente in powiat Nowotarski) (Landgemeente, MP)
Spytkowice (gemeente in powiat Wadowicki) (Landgemeente, MP)
Srokowo (Landgemeente, WM)
Stalowa Wola (Stad met districtsrechten, PK)
Stanin (Landgemeente, LB)
Stanisławów (Stad met districtsrechtenazovië) (Landgemeente, MZ)
Stara Biała (Landgemeente, MZ)
Stara Błotnica (Landgemeente, MZ)
Stara Dąbrowa (Landgemeente, ZP)
Stara Kamienica (Landgemeente, DŚ)
Stara Kiszewa (Landgemeente, PM)
Stara Kornica (Landgemeente, MZ)
Starachowice (Stad met districtsrechten, ŚK)
Starcza (Landgemeente, ŚL)
Stare Babice (Landgemeente, MZ)
Stare Bogaczowice (Landgemeente, DŚ)
Stare Czarnowo (Landgemeente, ZP)
Stare Juchy (Landgemeente, WM)
Stare Kurowo (Landgemeente, LS)
Stare Miasto (Landgemeente, WP)
Stare Pole (Landgemeente, PM)
Stargard Szczeciński (Stad met districtsrechten, ZP)
Stargard Szczeciński (Landgemeente, ZP)
Starogard Gdański (Stad met districtsrechten, PM)
Starogard Gdański (Landgemeente, PM)
Staroźreby (Landgemeente, MZ)
Stary Brus (Landgemeente, LB)
Stary Dzierzgoń (Landgemeente, PM)
Stary Dzików (Landgemeente, PK)
Stary Lubotyń (Landgemeente, MZ)
Stary Sącz (Stad- en landgemeente, MP)
Stary Targ (Landgemeente, PM)
Stary Zamość (Landgemeente, LB)
Staszów (Stad- en landgemeente, ŚK)
Stawiguda (Landgemeente, WM)
Stawiski (Stad- en landgemeente, PL)
Stawiszyn (Stad- en landgemeente, WP)
Stąporków (Stad- en landgemeente, ŚK)
Stegna (Landgemeente, PM)
Stepnica (Landgemeente, ZP)
Sterdyń (Landgemeente, MZ)
Stęszew (Stad- en landgemeente, WP)
Stężyca (gemeente in powiat Kartuski) (Landgemeente, PM)
Stężyca (gemeente in powiat Rycki) (Landgemeente, LB)
Stoczek (Landgemeente, MZ)
Stoczek Łukowski (Stad met districtsrechten, LB)
Stoczek Łukowski (Landgemeente, LB)
Stolno (Landgemeente, KP)
Stopnica (Landgemeente, ŚK)Stoszowice (Landgemeente, DŚ)
Strachówka (Landgemeente, MZ)
Strawczyn (Landgemeente, ŚK)
Stromiec (Landgemeente, MZ)
Stronie Śląskie (Stad- en landgemeente, DŚ)
Strumień (Stad- en landgemeente, ŚL)
Stryków (Stad- en landgemeente, ŁD)
Stryszawa (Landgemeente, MP)
Stryszów (Landgemeente, MP)
Strzałkowo (Landgemeente, WP)
Strzegom (Stad- en landgemeente, DŚ)
Strzegowo (Landgemeente, MZ)
Strzelce (Landgemeente, ŁD)
Strzelce Krajeńskie (Stad- en landgemeente, LS)
Strzelce Opolskie (Stad- en landgemeente, OP)
Strzelce Wielkie (Landgemeente, ŁD)
Strzeleczki (Landgemeente, OP)
Strzelin (Stad- en landgemeente, DŚ)
Strzelno (Stad- en landgemeente, KP)
Strzyżewice (Landgemeente, LB)
Strzyżów (Stad- en landgemeente, PK)
Stubno (Landgemeente, PK)
Studzienice (Landgemeente, PM)
Stupsk (Landgemeente, MZ)
Subkowy (Landgemeente, PM)
Sucha Beskidzka (Stad met districtsrechten, MP)
Suchań (Stad- en landgemeente, ZP)
Suchedniów (Stad- en landgemeente, ŚK)
Suchowola (Stad- en landgemeente, PL)
Suchożebry (Landgemeente, MZ)
Suchy Dąb (Landgemeente, PM)
Suchy Las (Landgemeente, WP)
Sulechów (Stad- en landgemeente, LS)
Sulejów (Stad- en landgemeente, ŁD)
Sulejówek (Stad met districtsrechten, MZ)
Sulęcin (Stad- en landgemeente, LS)
Sulęczyno (Landgemeente, PM)
Sulików (Landgemeente, DŚ)
Sulmierzyce (Stad met districtsrechten, WP)
Sulmierzyce (Landgemeente, ŁD)
Sułkowice (Stad- en landgemeente, MP)
Sułoszowa (Landgemeente, MP)
Sułów (Landgemeente, LB)
Supraśl (Stad- en landgemeente, PL)
Suraż (Stad- en landgemeente, PL)
Susiec (Landgemeente, LB)
Susz (Stad- en landgemeente, WM)
Suszec (Landgemeente, ŚL)
Suwałki (Stad met districtsrechten, PL)
Suwałki (Landgemeente, PL)
Swarzędz (Stad- en landgemeente, WP)
Syców (Stad- en landgemeente, DŚ)
Sypniewo (Landgemeente, MZ)
Szadek (Stad- en landgemeente, ŁD)
Szaflary (Landgemeente, MP)
Szamocin (Stad- en landgemeente, WP)
Szamotuły (Stad- en landgemeente, WP)
Szastarka (Landgemeente, LB)
Szczaniec (Landgemeente, LS)
Szczawin Kościelny (Landgemeente, MZ)
Szczawnica (Stad met districtsrechten, MP)
Szczawno Zdrój (Stad met districtsrechten, DŚ)
Szczebrzeszyn (Stad- en landgemeente, LB)
Szczecin (Stad met districtsrechten, ZP)
Szczecinek (Stad met districtsrechten, ZP)
Szczecinek (Landgemeente, ZP)
Szczekociny (Stad- en landgemeente, ŚL)
Szczerców (Landgemeente, ŁD)
Szczucin (Landgemeente, MP)
Szczuczyn (Stad- en landgemeente, PL)
Szczurowa (Landgemeente, MP)
Szczutowo (Landgemeente, MZ)
Szczyrk (Stad met districtsrechten, ŚL)
Szczytna (Stad- en landgemeente, DŚ)
Szczytniki (Landgemeente, WP)
Szczytno (Stad met districtsrechten, WM)
Szczytno (Landgemeente, WM)
Szelków (Landgemeente, MZ)
Szemud (Landgemeente, PM)
Szepietowo (Landgemeente, PL)
Szerzyny (Landgemeente, MP)
Szklarska Poręba (Stad met districtsrechten, DŚ)
Szlichtyngowa (Stad- en landgemeente, LS)
Szprotawa (Stad- en landgemeente, LS)
Szreńsk (Landgemeente, MZ)
Sztabin (Landgemeente, PL)
Sztum (Stad- en landgemeente, PM)
Sztutowo (Landgemeente, PM)
Szubin (Stad- en landgemeente, KP)
Szudziałowo (Landgemeente, PL)
Szulborze Wielkie (Landgemeente, MZ)
Szumowo (Landgemeente, PL)
Szydłowiec (Stad- en landgemeente, MZ)
Szydłowo (gemeente in powiat Mławski) (Landgemeente, MZ)
Szydłowo (gemeente in powiat Pilski) (Landgemeente, WP)
Szydłów (Landgemeente, ŚK)
Szypliszki (Landgemeente, PL)
ŚŚcinawa (Stad- en landgemeente, DŚ)
Ślemień (Landgemeente, ŚL)
Ślesin (Stad- en landgemeente, WP)
Śliwice (Landgemeente, KP)
Śmigiel (Stad- en landgemeente, WP)
Śniadowo (Landgemeente, PL)
Śrem (Stad- en landgemeente, WP)
Środa Śląska (Stad- en landgemeente, DŚ)
Środa Wielkopolska (Stad- en landgemeente, WP)
Świątki (Landgemeente, WM)
Świątniki Górne (Stad- en landgemeente, MP)
Świdnica (Stad met districtsrechten, DŚ)
Świdnica (gemeente in powiat Świdnicki) (Landgemeente, DŚ)
Świdnica (gemeente in powiat Zielonogórski) (Landgemeente, LS)
Świdnik (Stad met districtsrechten, LB)
Świdwin (Stad met districtsrechten, ZP)
Świdwin (Landgemeente, ZP)
Świebodzice (Stad met districtsrechten, DŚ)
Świebodzin (Stad- en landgemeente, LS)
Świecie (Stad- en landgemeente, KP)
Świecie nad Osą (Landgemeente, KP)
Świedziebnia (Landgemeente, KP)
Świekatowo (Landgemeente, KP)
Świeradów Zdrój (Stad met districtsrechten, DŚ)
Świercze (Landgemeente, MZ)
Świerczów (Landgemeente, OP)
Świerklaniec (Landgemeente, ŚL)
Świerklany (Landgemeente, ŚL)Świerzawa (Stad- en landgemeente, DŚ)
Świerzno (Landgemeente, ZP)
Świeszyno (Landgemeente, ZP)
Święciechowa (Landgemeente, WP)
Święta Katarzyna (Stad- en landgemeente, DŚ) z miastem Siechnice
Świętajno (gemeente in powiat Olecki) (Landgemeente, WM)
Świętajno (gemeente in powiat Szczycieński) (Landgemeente, WM)
Świętochłowice (Stad met districtsrechten, ŚL)
Świlcza (Landgemeente, PK)
Świnice Warckie (Landgemeente, ŁD)
Świnna (Landgemeente, ŚL)
Świnoujście (Stad met districtsrechten, ZP)

T
Tarczyn (Stad- en landgemeente, MZ)
Tarłów (Landgemeente, ŚK)
Tarnawatka (Landgemeente, LB)
Tarnobrzeg (Stad met districtsrechten, PK)
Tarnogród (Stad- en landgemeente, LB)
Tarnowiec (Landgemeente, PK)
Tarnowo Podgórne (Landgemeente, WP)
Tarnowskie Góry (Stad met districtsrechten, ŚL)
Tarnów (Stad met districtsrechten, MP)
Tarnów (Landgemeente, MP)
Tarnów Opolski (Landgemeente, OP)
Tarnówka (Landgemeente, WP)
Tczew (Stad met districtsrechten, PM)
Tczew (Landgemeente, PM)
Tczów (Landgemeente, MZ)
Telatyn (Landgemeente, LB)
Teresin (Landgemeente, MZ)
Terespol (Stad met districtsrechten, LB)
Terespol (Landgemeente, LB)
Tereszpol (Landgemeente, LB)
Tłuchowo (Landgemeente, KP)
Tłuszcz (Stad- en landgemeente, MZ)
Tokarnia (Landgemeente, MP)
Tolkmicko (Stad- en landgemeente, PM)
Tomaszów Lubelski (Stad met districtsrechten, LB)
Tomaszów Lubelski (Landgemeente, LB)Tomaszów Mazowiecki (Stad met districtsrechten, ŁD)
Tomaszów Mazowiecki (Landgemeente, ŁD)
Tomice (Landgemeente, MP)
Topólka (Landgemeente, KP)
Toruń (Stad met districtsrechten, KP)
Torzym (Stad- en landgemeente, LS)
Toszek (Stad- en landgemeente, ŚL)
Trawniki (Landgemeente, LB)
Trąbki Wielkie (Landgemeente, PM)
Trojanów (Landgemeente, MZ)
Troszyn (Landgemeente, MZ)
Tryńcza (Landgemeente, PK)
Trzciana (Landgemeente, MP)
Trzcianka (Stad- en landgemeente, WP)
Trzcianne (Landgemeente, PL)
Trzciel (Stad- en landgemeente, LS)
Trzcinica (Landgemeente, WP)
Trzcińsko Zdrój (Stad- en landgemeente, ZP)
Trzebiatów (Stad- en landgemeente, ZP)
Trzebiechów (Landgemeente, LS)
Trzebiel (Landgemeente, LS)
Trzebielino (Landgemeente, PM)
Trzebieszów (Landgemeente, LB)
Trzebinia (Stad- en landgemeente, MP)
Trzebnica (Stad- en landgemeente, DŚ)
Trzebownisko (Landgemeente, PK)
Trzemeszno (Stad- en landgemeente, WP)Trzeszczany (Landgemeente, LB)
Trzyciąż (Landgemeente, MP)
Trzydnik Duży (Landgemeente, LB)
Tuchola (Stad- en landgemeente, KP)
Tuchomie (Landgemeente, PM)
Tuchów (Stad- en landgemeente, MP)
Tuczępy (Landgemeente, ŚK)
Tuczna (Landgemeente, LB)
Tuczno (Stad- en landgemeente, ZP)
Tuliszków (Stad- en landgemeente, WP)
Tułowice (Landgemeente, OP)
Tuplice (Landgemeente, LS)
Turawa (Landgemeente, OP)
Turek (Stad met districtsrechten, WP)
Turek (Landgemeente, WP)
Turobin (Landgemeente, LB)
Turośl (Landgemeente, PL)
Turośń Kościelna (Landgemeente, PL)
Tuszów Narodowy (Landgemeente, PK)
Tuszyn (Stad- en landgemeente, ŁD)
Twardogóra (Stad- en landgemeente, DŚ)
Tworóg (Landgemeente, ŚL)
Tychowo (Landgemeente, ZP)
Tychy (Stad met districtsrechten, ŚL)
Tyczyn (Stad- en landgemeente, PK)
Tykocin (Stad- en landgemeente, PL)
Tymbark (Landgemeente, MP)
Tyrawa Wołoska (Landgemeente, PK)
Tyszowce (Stad- en landgemeente, LB)

U
Uchanie (Landgemeente, LB)
Udanin (Landgemeente, DŚ)
Ujazd (gemeente in powiat Strzelecki) (Stad- en landgemeente, OP)
Ujazd (gemeente in powiat Tomaszowski) (Landgemeente, ŁD)
Ujsoły (Landgemeente, ŚL)
Ujście (Stad- en landgemeente, WP)Ulan-Majorat (Landgemeente, LB)
Ulanów (Stad- en landgemeente, PK)
Ulhówek (Landgemeente, LB)
Ułęż (Landgemeente, LB)
Uniejów (Stad- en landgemeente, ŁD)
Unisław (Landgemeente, KP)
Urszulin (Landgemeente, LB)
Urzędów (Landgemeente, LB)Ustka (Stad met districtsrechten, PM)
Ustka (Landgemeente, PM)
Ustronie Morskie (Landgemeente, ZP)
Ustroń (Stad met districtsrechten, ŚL)
Ustrzyki Dolne (Stad- en landgemeente, PK)
Uście Gorlickie (Landgemeente, PM)
Uścimów (Landgemeente, LB)

W
Wadowice (Stad- en landgemeente, MP)
Wadowice Górne (Landgemeente, PK)
Waganiec (Landgemeente, KP)
Walce (Landgemeente, OP)
Walim (Landgemeente, DŚ)
Wałbrzych (Stad met districtsrechten, DŚ)
Wałcz (Stad met districtsrechten, ZP)
Wałcz (Landgemeente, ZP)
Wapno (Landgemeente, WP)
Warka (Stad- en landgemeente, MZ)
Warlubie (Landgemeente, KP)
Warnice (Landgemeente, ZP)
Warszawa (Stad met districtsrechten, MZ)
Warta (stad) (Stad- en landgemeente, ŁD)
Warta Bolesławiecka (Landgemeente, DŚ)
Wartkowice (Landgemeente, ŁD)
Wasilków (Stad- en landgemeente, PL)
Waśniów (Landgemeente, ŚK)
Wąbrzeźno (Stad met districtsrechten, KP)
Wąbrzeźno (Landgemeente, KP)
Wąchock (Stad- en landgemeente, ŚK)
Wądroże Wielkie (Landgemeente, DŚ)
Wągrowiec (Stad met districtsrechten, WP)
Wągrowiec (Landgemeente, WP)
Wąpielsk (Landgemeente, KP)
Wąsewo (Landgemeente, MZ)
Wąsosz (gemeente in powiat Górowski) (Landgemeente, DŚ)
Wąsosz (gemeente in powiat Grajewski) (Stad- en landgemeente, PL)
Wąwolnica (Landgemeente, LB)
Wejherowo (Stad met districtsrechten, PM)
Wejherowo (Landgemeente, PM)
Werbkowice (Landgemeente, LB)
Węgierska Górka (Landgemeente, ŚL)
Węgliniec (Stad- en landgemeente, DŚ)
Węgorzewo (Stad- en landgemeente, WM)
Węgorzyno (Stad- en landgemeente, ZP)
Węgrów (Stad met districtsrechten, MZ)
Wiązowna (Landgemeente, MZ)
Wiązownica (Landgemeente, PK)
Wiązów (Stad- en landgemeente, DŚ)
Wicko (Landgemeente, PM)
Widawa (Landgemeente, ŁD)
Widuchowa (Landgemeente, ZP)
Wieczfnia Kościelna (Landgemeente, MZ)
Wielbark (Landgemeente, WM)
Wieleń (Stad- en landgemeente, WP)
Wielgie (Landgemeente, KP)
Wielgomłyny (Landgemeente, ŁD)
Wielichowo (Stad- en landgemeente, WP)
Wieliczka (Stad- en landgemeente, MP)
Wieliczki (Landgemeente, WM)Wieliszew (Landgemeente, MZ)
Wielka Nieszawka (Landgemeente, KP)
Wielka Wieś (Landgemeente, MP)
Wielkie Oczy (Landgemeente, PK)
Wielopole Skrzyńskie (Landgemeente, PK)
Wielowieś (Landgemeente, ŚL)
Wieluń (Stad- en landgemeente, ŁD)
Wieniawa (Landgemeente, MZ)
Wieprz (Landgemeente, MP)
Wieruszów (Stad- en landgemeente, ŁD)
Wierzbica (gemeente in powiat Chełmski) (Landgemeente, LB)
Wierzbica (gemeente in powiat Radomski) (Landgemeente, MZ)
Wierzbinek (Landgemeente, WP)
Wierzbno (Landgemeente, MZ)
Wierzchlas (Landgemeente, ŁD)
Wierzchosławice (Landgemeente, MP)
Wierzchowo (Landgemeente, ZP)
Wietrzychowice (Landgemeente, MP)
Więcbork (Stad- en landgemeente, KP)
Wijewo (Landgemeente, WP)
Wilamowice (Stad- en landgemeente, ŚL)
Wilczęta (Landgemeente, WM)
Wilczyce (Landgemeente, ŚK)
Wilczyn (Landgemeente, WP)
Wilga (Landgemeente, MZ)
Wilkołaz (Landgemeente, LB)
Wilkowice (Landgemeente, ŚL)
Wilków (gemeente in powiat Namysłowski) (Landgemeente, OP)
Wilków (gemeente in powiat Opolski) (Landgemeente, LB)
Winnica (Landgemeente, MZ)
Wińsko (Landgemeente, DŚ)
Wiskitki (Landgemeente, MZ)
Wisła (Stad met districtsrechten, ŚL)
Wisznia Mała (Landgemeente, DŚ)
Wisznice (Landgemeente, LB)
Wiślica (Landgemeente, ŚK)
Wiśniew (Landgemeente, MZ)
Wiśniewo (Landgemeente, MZ)
Wiśniowa (gemeente in powiat Myślenicki) (Landgemeente, MP)
Wiśniowa (gemeente in powiat Strzyżowski) (Landgemeente, PK)
Witkowo (Stad- en landgemeente, WP)
Witnica (Stad- en landgemeente, LS)
Witonia (Landgemeente, ŁD)
Wizna (Landgemeente, PL)
Wiżajny (Landgemeente, PL)
Wleń (Stad- en landgemeente, DŚ)
Władysławowo (Stad met districtsrechten, PM)
Władysławów (Landgemeente, WP)Włocławek (Stad met districtsrechten, KP)
Włocławek (Landgemeente, KP)
Włodawa (Stad met districtsrechten, LB)
Włodawa (Landgemeente, LB)
Włodowice (Landgemeente, ŚL)
Włoszakowice (Landgemeente, WP)
Włoszczowa (Stad- en landgemeente, ŚK)
Wodynie (Landgemeente, MZ)
Wodzierady (Landgemeente, ŁD)
Wodzisław (Landgemeente, ŚK)
Wodzisław Śląski (Stad met districtsrechten, ŚL)
Wohyń (Landgemeente, LB)
Wojaszówka (Landgemeente, PK)
Wojciechowice (Landgemeente, ŚK)
Wojciechów (Landgemeente, LB)
Wojcieszków (Landgemeente, LB)
Wojcieszów (Stad met districtsrechten, DŚ)
Wojkowice (Stad met districtsrechten, ŚL)
Wojnicz (Stad- en landgemeente, MP)
Wojsławice (Landgemeente, LB)
Wola Krzysztoporska (Landgemeente, ŁD)
Wola Mysłowska (Landgemeente, LB)
Wola Uhruska (Landgemeente, LB)
Wolanów (Landgemeente, MZ)
Wolbórz (Landgemeente, ŁD)
Wolbrom (Stad- en landgemeente, MP)
Wolin (Stad- en landgemeente, ZP)
Wolsztyn (Stad- en landgemeente, WP)
Wołczyn (Stad- en landgemeente, OP)
Wołomin (Stad- en landgemeente, MZ)
Wołów (Stad- en landgemeente, DŚ)
Woźniki (Stad- en landgemeente, ŚL)
Wólka (Landgemeente, LB)
Wręczyca Wielka (Landgemeente, ŚL)
Wrocław (Stad met districtsrechten, DŚ)
Wronki (Stad- en landgemeente, WP)
Wróblew (Landgemeente, ŁD)
Września (Stad- en landgemeente, WP)
Wschowa (Stad- en landgemeente, LS)
Wydminy (Landgemeente, WM)
Wymiarki (Landgemeente, LS)
Wyry (Landgemeente, ŚL)
Wyryki (Landgemeente, LB)
Wyrzysk (Stad- en landgemeente, WP)
Wysoka (Stad- en landgemeente, WP)
Wysokie (Landgemeente, LB)
Wysokie Mazowieckie (Stad met districtsrechten, PL)
Wysokie Mazowieckie (Landgemeente, PL)
Wyszki (Landgemeente, PL)
Wyszków (Stad- en landgemeente, MZ)
Wyszogród (Stad- en landgemeente, MZ)
Wyśmierzyce (Stad- en landgemeente, MZ)

Z
Zabierzów (Landgemeente, MP)
Zabłudów (Stad- en landgemeente, PL)
Zabór (Landgemeente, LS)
Zabrodzie (Landgemeente, MZ)
Zabrze (Stad met districtsrechten, ŚL)
Zadzim (Landgemeente, ŁD)
Zagnańsk (Landgemeente, ŚK)
Zagórów (Stad- en landgemeente, WP)
Zagórz (Stad- en landgemeente, PK)
Zagrodno (Landgemeente, DŚ)
Zakliczyn (Landgemeente, MP)
Zaklików (Landgemeente, PK)
Zakopane (Stad met districtsrechten, MP)
Zakroczym (Stad- en landgemeente, MZ)
Zakrzew (gemeente in powiat Lubelski) (Landgemeente, LB)
Zakrzew (gemeente in powiat Radomski) (Landgemeente, MZ)
Zakrzewo (gemeente in powiat Aleksandrowski) (Landgemeente, KP)
Zakrzewo (gemeente in powiat Złotowski) (Landgemeente, WP)
Zakrzówek (Landgemeente, LB)
Zalesie (Landgemeente, LB)
Zaleszany (Landgemeente, PK)
Zalewo (wm, WM)
Załuski (Landgemeente, MZ)
Zambrów (Stad met districtsrechten, PL)
Zambrów (Landgemeente, PL)
Zamość (Stad met districtsrechten, LB)
Zamość (Landgemeente, LB)Zaniemyśl (Landgemeente, WP)
Zapolice (Landgemeente, ŁD)
Zaręby Kościelne (Landgemeente, MZ)
Zarszyn (Landgemeente, PK)
Zarzecze (Landgemeente, PK)
Zator (Stad- en landgemeente, MP)
Zatory (Landgemeente, MZ)
Zawady (Landgemeente, PL)
Zawadzkie (Stad- en landgemeente, OP)
Zawichost (Stad- en landgemeente, ŚK)
Zawidów (Stad met districtsrechten, DŚ)
Zawidz (Landgemeente, MZ)
Zawiercie (Stad met districtsrechten, ŚL)
Zawoja (Landgemeente, MP)
Zawonia (Landgemeente, DŚ)
Ząbki (Stad met districtsrechten, MZ)
Ząbkowice Śląskie (Stad- en landgemeente, DŚ)
Zbąszynek (Stad- en landgemeente, LS)
Zbąszyń (Stad- en landgemeente, WP)
Zbiczno (Landgemeente, KP)
Zblewo (Landgemeente, PM)
Zbójna (Landgemeente, PL)
Zbójno (Landgemeente, KP)
Zbrosławice (Landgemeente, ŚL)
Zbuczyn (Landgemeente, MZ)
Zduny (gemeente in powiat Krotoszyński) (Stad- en landgemeente, WP)
Zduny (gemeente in powiat Łowicki) (Landgemeente, ŁD)
Zduńska Wola (Stad met districtsrechten, ŁD)
Zduńska Wola (Landgemeente, ŁD)
Zdzieszowice (Stad- en landgemeente, OP)
Zebrzydowice (Landgemeente, ŚL)
Zelów (Stad- en landgemeente, ŁD)
Zembrzyce (Landgemeente, MP)
Zębowice (Landgemeente, OP)
Zgierz (Stad met districtsrechten, ŁD)
Zgierz (Landgemeente, ŁD)
Zgorzelec (Stad met districtsrechten, DŚ)
Zgorzelec (Landgemeente, DŚ)
Zielona Góra (Stad met districtsrechten, LS)
Zielona Góra (Landgemeente, LS)
Zielonka (gemeente in powiat Wołomiński) (Stad met districtsrechten, MZ)
Zielonki (Landgemeente, MP)
Ziębice (Stad- en landgemeente, DŚ)
Zławieś Wielka (Landgemeente, KP)
Złocieniec (Stad- en landgemeente, ZP)
Złoczew (Stad- en landgemeente, ŁD)
Złota (Landgemeente, ŚK)
Złotniki Kujawskie (Landgemeente, KP)
Złotoryja (Stad met districtsrechten, DŚ)
Złotoryja (Landgemeente, DŚ)
Złotów (Stad met districtsrechten, WP)
Złotów (Landgemeente, WP)
Złoty Stok (Stad- en landgemeente, DŚ)
Zwierzyn (Landgemeente, LS)
Zwierzyniec (stad) (Stad- en landgemeente, LB)
Zwoleń (Stad- en landgemeente, MZ)
ŻŻabia Wola (Landgemeente, MZ)
Żabno (Stad- en landgemeente, MP)
Żagań (Stad met districtsrechten, LS)
Żagań (Landgemeente, LS)
Żarki (Stad- en landgemeente, ŚL)
Żarnowiec (Landgemeente, ŚL)
Żarnów (Landgemeente, ŁD)
Żarów (Stad- en landgemeente, DŚ)
Żary (Stad met districtsrechten, LS)
Żary (Landgemeente, LS)
Żegocina (Landgemeente, MP)
Żelazków (Landgemeente, WP)
Żelechlinek (Landgemeente, ŁD)
Żelechów (Stad- en landgemeente, MZ)
Żerków (Stad- en landgemeente, WP)
Żmigród (Stad- en landgemeente, DŚ)
Żmudź (Landgemeente, LB)
Żnin (Stad- en landgemeente, KP)
Żołynia (Landgemeente, PK)
Żory (Stad met districtsrechten, ŚL)
Żółkiewka (Landgemeente, LB)
Żórawina (Landgemeente, DŚ)
Żukowice (Landgemeente, DŚ)
Żukowo (Stad- en landgemeente, PM)
Żurawica (Landgemeente, PK)
Żuromin (Stad- en landgemeente, MZ)
Żychlin (Stad- en landgemeente, ŁD)
Żyraków (Landgemeente, PK)
Żyrardów (Stad met districtsrechten, MZ)
Żyrzyn (Landgemeente, LB)
Żytno (Landgemeente, ŁD)
Żywiec (Stad met districtsrechten, ŚL)

 

Deze website is volop in ontwikkeling. Help mee en beschrijf uw Polen Vakantip!
Plaats informatie Thema-artikelen Hotels Reisverzekering Auto verhuur Links Polen Campings

Andere landen uit deze serie: Aruba België Bonaire Bulgarije Curacao Denemarken Duitsland Frankrijk Griekenland Hongarije Italië Nederland Oostenrijk Polen Portugal Roemenië Slowakije Spanje Turkije TravelGuideEurope.eu Zwitserland

Unless explicitly specified otherwise, this page and all other pages at this site are Copyright © 2012-2013 by Verasec. Use of text, images, layout, format, look, or feel of these pages, without the written permission of the copyright holder, except as specified in the Copyright Notice, is strictly prohibited. All Rights Reserved, Verasec. Laatst bijgewerkt: zondag 26 mei 2013.

Op Polen Vakantieland vindt u binnenkort uitgebreide informatie over Polen, het kopen of huren van een huis in Polen, maar ook links naar campings in Polen en vakantiehuisjes in Polen. Kom regelmatig terug en verbaas u.